INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:15 | poniedziałek | 20.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Papież Franciszek wolny od koronawirusa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Media blisko związane z Watykanem informują, że test na obecność koronawirusa, który miał przeprowadzony papież Franciszek, przyniósł wynik negatywny.

Obawy o stan zdrowia Franciszka pojawiły się po tym, jak chorobę podejrzewano u jednego ze współpracowników papieża. Dziennik „Il Messaggero” napisał, że chodziło o „jednego z najbliższych współpracowników papieża, urzędnika Sekretariatu Stanu”. Podczas rutynowej kontroli stwierdzono u niego lekką temperaturę. Z kolei dziennik „La Stampa” informuje, że tę osobę hospitalizowano w Rzymie. Jej biuro ponoć zdezynfekowano.

- reklama -

83-letni Franciszek przebywa w swojej rezydencji. Wg „La Stampy” Ojciec Święty „od jakiegoś czasu je samotnie w swoim pokoju”.

Zobacz także: https://cai24.pl/wydarzenia/1435/zakazony-boris-johnson/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Podręczniki historii do napisania od nowa

Wygląda na to, że podręczniki historii trzeba będzie pisać od nowa. Tym razem w kwestii pochodzenia Leonardo da Vinci....

Przeczytaj jeszcze to!