INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:07 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Papież Franciszek wolny od koronawirusa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Media blisko związane z Watykanem informują, że test na obecność koronawirusa, który miał przeprowadzony papież Franciszek, przyniósł wynik negatywny.

Obawy o stan zdrowia Franciszka pojawiły się po tym, jak chorobę podejrzewano u jednego ze współpracowników papieża. Dziennik „Il Messaggero” napisał, że chodziło o „jednego z najbliższych współpracowników papieża, urzędnika Sekretariatu Stanu”. Podczas rutynowej kontroli stwierdzono u niego lekką temperaturę. Z kolei dziennik „La Stampa” informuje, że tę osobę hospitalizowano w Rzymie. Jej biuro ponoć zdezynfekowano.

- reklama -

83-letni Franciszek przebywa w swojej rezydencji. Wg „La Stampy” Ojciec Święty „od jakiegoś czasu je samotnie w swoim pokoju”.

Zobacz także: https://cai24.pl/wydarzenia/1435/zakazony-boris-johnson/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!