INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:04 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Papież Franciszek wolny od koronawirusa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Media blisko związane z Watykanem informują, że test na obecność koronawirusa, który miał przeprowadzony papież Franciszek, przyniósł wynik negatywny.

Obawy o stan zdrowia Franciszka pojawiły się po tym, jak chorobę podejrzewano u jednego ze współpracowników papieża. Dziennik „Il Messaggero” napisał, że chodziło o „jednego z najbliższych współpracowników papieża, urzędnika Sekretariatu Stanu”. Podczas rutynowej kontroli stwierdzono u niego lekką temperaturę. Z kolei dziennik „La Stampa” informuje, że tę osobę hospitalizowano w Rzymie. Jej biuro ponoć zdezynfekowano.

- reklama -

83-letni Franciszek przebywa w swojej rezydencji. Wg „La Stampy” Ojciec Święty „od jakiegoś czasu je samotnie w swoim pokoju”.

Zobacz także: https://cai24.pl/wydarzenia/1435/zakazony-boris-johnson/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!