INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:31 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Chory Boris Johnson

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Brytyjski premier Boris Johnson będzie miał okazję na własnej skórze odczuć skuteczność prowadzonych działań wymierzonych w epidemię koronawirusa.

Boris Johnson poinformował za pomocą filmu opublikowanego na swoim kanale na Twitterze, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak mówił Johnson, w ciągu ostatnich 24 godzin gnębiła go temperatura i uporczywy kaszel. Jednak choroba w jego przypadku wykazuje „łagodne objawy”. Na tyle, że nadal może kierować pracami rządu.

- reklama -

– Pracuję z domu. Jestem poddany kwarantannie i to jest właściwa reakcja – powiedział premier.

Będąca w ciąży partnerka premiera, Carrie Symonds jest obecnie izolowana i nie zdradza symptomów choroby. Premier nie mógł też zarazić królowej, po raz ostatni bowiem widział się z nią jeszcze przed wybuchem epidemii, 11 marca. Chorobę jednak zdiagnozowano u księcia Walii i ministra zdrowia, Matta Hancocka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!