INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:58 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Chory Boris Johnson

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Brytyjski premier Boris Johnson będzie miał okazję na własnej skórze odczuć skuteczność prowadzonych działań wymierzonych w epidemię koronawirusa.

Boris Johnson poinformował za pomocą filmu opublikowanego na swoim kanale na Twitterze, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak mówił Johnson, w ciągu ostatnich 24 godzin gnębiła go temperatura i uporczywy kaszel. Jednak choroba w jego przypadku wykazuje „łagodne objawy”. Na tyle, że nadal może kierować pracami rządu.

- reklama -

– Pracuję z domu. Jestem poddany kwarantannie i to jest właściwa reakcja – powiedział premier.

Będąca w ciąży partnerka premiera, Carrie Symonds jest obecnie izolowana i nie zdradza symptomów choroby. Premier nie mógł też zarazić królowej, po raz ostatni bowiem widział się z nią jeszcze przed wybuchem epidemii, 11 marca. Chorobę jednak zdiagnozowano u księcia Walii i ministra zdrowia, Matta Hancocka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!