INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:33 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bunt przeciwko Benjaminowi Netanjahu. Rozłamu dokonał najbliższy współpracownik premiera

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

Najbliższy współpracownik izraelskiego premiera dokonał rozłamu w partii Likud i będzie kandydował na stanowisko szefa rządu po marcowych wyborach.

„Przez lata Gideon Saar był jedną z najbardziej lojalnych osób w otoczeniu Netanjahu, pełniąc funkcję sekretarza gabinetu. Obecnie żywiąc palącą urazę do byłego szefa może okazać się największym problemem premiera”, informuje agencja AP.

- reklama -

Po rozłamie w Partii Likud Saar wystartuje w marcowych wyborach i stanie się głównym rywalem Netanjahu na stanowisko szefa rządu.

Szanse Saara są dalekie od pewności, ale sondaże prognozują, że jego partia Nowa Nadzieja zajmie drugie miejsce po Likudzie. Może to skutkować eliminacją Netanjahu ze sceny politycznej po ponad dziesięciu latach u steru władzy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x