INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

14:28 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kto ma najwięcej ziemi rolnej w USA? Tak, Bill Gates!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Miliarder i założyciel koncernu Microsoft Bill Gates, jest największym właścicielem ziemi rolnej w USA! Gates posiada obecnie 242000 akrów (prawie 100 tys. hektarów) ziemi uprawnej w różnych częściach USA – informuje “Forbes”.

Przez lata Gates kupował ziemię rolną w różnych stanach, mi. na Florydzie i w stanie Waszyngton. W sumie, według The Land Report, jest właścicielem ziemi w 18 stanach, m.in. w Luizjanie (69,071 akrów), Arkansas (47,927 akrów) i Nebrasce (20,588 akrów). Ponadto ma udziały w 25 750 akrach ziemi w Phoenix w Arizonie, która jest obecnie przekształca z ziemi rolnej na działki budowlane, gdzie powstaną nowe przedmieścia miast.

- reklama -

Co ciekawe w przypadku Gatesa mówimy o ziemi rolnej, jednak jeśli spojrzymy na właścicieli ziemskich w USA to prezes koncernu medialnego Liberty Media Corporation, jest właścicielem 2,2 mln akrów ziemi, na która składają się głownie rancza oraz lasy. Jest on największym właścicielem ziemskim w USA. Założyciel CNN Ted Turner jest właścicielem 2 mln akrów rancz w ośmiu stanach, natomiast założyciel Amazona, Jeff Bezos jest właścicielem 420000 akrów ziemi, głownie w Teksasie.

Źródło: RP.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x