INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:23 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pierwsze kłopoty nowego prezydenta! Sędzia federalny z Teksasu zablokował decyzję Bidena

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Jeszcze w czasie kampanii wyborczej, zapowiedział Joe Biden, wprowadzenie 100-dniowego moratorium na deportacje. Decyzje w tej sprawie zostały podjęte i departament bezpieczeństwa krajowego, nakazał wstrzymanie niektórych deportacji.

Wydaje się, że z realizacją wyborczej obietnicy może mieć prezydent USA problem. Mianowany przez Donalda Trumpa sędzia federalny z Teksasu Drew Tipton, zablokował wczoraj wspomnianą decyzję Białego Domu na 14 dni.

- reklama -

Stało się tak skutkiem skargi formalnej, którą w sprawie decyzji prezydenta Bidena o wstrzymaniu deportacji, złożył 22 stycznia, prokurator generalny Teksasu Ken Paxton.

W jego opinii, zgoda na takie działania, zwiększyłaby liczbę nielegalnych imigrantów w Teksasie, co podniosłoby koszty edukacji i opieki zdrowotnej.

Źródło:o2.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx