INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:13 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Gates odpowiada na pytania dotyczące czipów! „Dlaczego miałbym chcieć śledzić ludzi?”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Podczas wywiadu dla BBC miliarder powiedział, że zwycięstwo nad covid19 jest bardzo proste, jeśli brać pod uwagę groźny problem zmian klimatycznych”, poinformował portal o2. Miliarder twierdzi, że pandemia nie jest groźna w porównaniu ze zmianami klimatycznymi.

Z okazji premiery swojej książki „Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej”, Gates ostrzegł, że potrzebne są radykalne zmiany, które powinny zainicjować wszystkie rządy świata.

Chodzi o wprowadzenie odnawialnych źródeł energii w celu dekarbonizacji przemysłu i usług. Aby tak się stało potrzebne są olbrzymie zastrzyki finansowe dla rynków nowych produktów i technologii. Równolegle powinna zmieniać się świadomość ludzi.

Odpowiadając na pytanie, czy chce wykorzystać pandemię do zaczipowania ludzkości, Gates zaprzeczył. „Dlaczego miałbym chcieć śledzić ludzi? Przecież nie obchodzi mnie, dokąd chodzą”.

Komentując wypowiedzi BBC odniosła się do kontrowersji wokół założyciela Microsoftu. Miliarder kreując się na obrońcę klimatu ale lata prywatnymi odrzutowcami, emitującymi zanieczyszczenia do atmosfery.

Jakby tego było mało Gates włączył się w biznesowy wyścig o nabycie jednej z największych form transportu powietrznego na świecie „Signature Aviation”.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x