INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:45 | niedziela | 04.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

SZOK! Europejska Agencja Leków przyznaje związek pomiędzy szczepionką AstraZeneca i zakrzepicą

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

4 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Wysoki rangą przedstawiciel Europejskiej Agencji Leków (EMA) potwierdził związek pomiędzy preparatem AstraZeneca i występowaniem incydentów zakrzepowo-zatorowych u niektórych osób, które przyjęły szczepionkę, informuje Deutsche Welle.

– Moim zdaniem możemy już obecnie powiedzieć, że jasne jest powiązanie między przypadkami zakrzepicy i szczepionką – oświadczył szef działu szczepień EMA Marco Cavaleri, w wywiadzie dla włoskiego dziennika “Il Messaggero”.

- reklama -

Według Deutsche Welle, Marco Cavaleri dał przy tym do zrozumienia, że Europejska Agencja Leków może jeszcze dziś oficjalnie potwierdzić występowanie takiej korelacji.

Niestety, jak ujawnił, wciąż nie wiadomo, w jaki sposób szczepionka firmy AstraZeneca prowadzi do występowania efektu ubocznego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx