INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:27 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

SZOK! Europejska Agencja Leków przyznaje związek pomiędzy szczepionką AstraZeneca i zakrzepicą

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Wysoki rangą przedstawiciel Europejskiej Agencji Leków (EMA) potwierdził związek pomiędzy preparatem AstraZeneca i występowaniem incydentów zakrzepowo-zatorowych u niektórych osób, które przyjęły szczepionkę, informuje Deutsche Welle.

– Moim zdaniem możemy już obecnie powiedzieć, że jasne jest powiązanie między przypadkami zakrzepicy i szczepionką – oświadczył szef działu szczepień EMA Marco Cavaleri, w wywiadzie dla włoskiego dziennika “Il Messaggero”.

- reklama -

Według Deutsche Welle, Marco Cavaleri dał przy tym do zrozumienia, że Europejska Agencja Leków może jeszcze dziś oficjalnie potwierdzić występowanie takiej korelacji.

Niestety, jak ujawnił, wciąż nie wiadomo, w jaki sposób szczepionka firmy AstraZeneca prowadzi do występowania efektu ubocznego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Waldemar Kraska straci robotę?

Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska chyba nie skonsultował swojego wystąpienia z szefem. Ani z „ekspertami medycznymi”. Nie zdziwmy się, jeśli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx