INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:53 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

SZOK! Europejska Agencja Leków przyznaje związek pomiędzy szczepionką AstraZeneca i zakrzepicą

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Wysoki rangą przedstawiciel Europejskiej Agencji Leków (EMA) potwierdził związek pomiędzy preparatem AstraZeneca i występowaniem incydentów zakrzepowo-zatorowych u niektórych osób, które przyjęły szczepionkę, informuje Deutsche Welle.

– Moim zdaniem możemy już obecnie powiedzieć, że jasne jest powiązanie między przypadkami zakrzepicy i szczepionką – oświadczył szef działu szczepień EMA Marco Cavaleri, w wywiadzie dla włoskiego dziennika “Il Messaggero”.

- reklama -

Według Deutsche Welle, Marco Cavaleri dał przy tym do zrozumienia, że Europejska Agencja Leków może jeszcze dziś oficjalnie potwierdzić występowanie takiej korelacji.

Niestety, jak ujawnił, wciąż nie wiadomo, w jaki sposób szczepionka firmy AstraZeneca prowadzi do występowania efektu ubocznego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx