INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:36 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Anthony Fauci oskarżany o zmowę z Markiem Zuckerbergiem i ukrywanie prawdy o COVID-19!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Senator Marsha Blackburn powiedziała telewizji Newsmax, że dr Anthony Fauci był bardziej zainteresowany współpracą z prezesem Facebooka Markiem Zuckerbergiem, niż – ochroną narodu amerykańskiego.

Zdaniem amerykańskiej polityk, Fauci powinien odejść ze stanowiska szefa Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) do czasu zakończenia dochodzenia w tej sprawie.

- reklama -

Na antenie programu „American Agenda” Blackburn zarzuciła Fauciemu zainteresowanie ochroną własnego wizerunku, a nie Amerykanów.

– Chodzi o to, że skupiał się na sobie i dbał tylko o siebie. Prowadził kampanię PR aby stworzyć narrację, która uchroniłaby go przed krytyką – Blackburn skomentowała epidemiczną działalność Fauciego.

– Ponieważ walczył z epidemią nieudolnie, wszedł w zmowę z Markiem Zuckerbergiem, Facebookiem i wielkimi firmami technologicznymi, tworząc narrację, która sprawiałaby wrażenie, że robi dużo więcej – ujawniła senator.

- reklama -

– Dr Fauci powinien po prostu odsunąć się na bok i powiedzieć, że dopóki zarzuty nie zostaną wyjaśnione rezygnuje ze stanowiska szefa NIAID, co byłoby właściwym krokiem – dodała polityk, przytaczając również dowody, że mógł on znać prawdę o sztucznej modyfikacji covid19 przez Chiny.

– Wiemy z jego maili, że był tego świadomy, pisząc – o wzmocnieniu mutacji, która nosiła cechy ludzkiej inżynierii – Blackburn zacytowała fragment upublicznionej korespondencji Fauciego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

„Dupiarz” wywiedziony w pole

Wygląda na to, że Rafał „dupiarz” Trzaskowski w ogóle nie powinien się odzywać. Co się odezwie, to trafia kulą...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x