INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:24 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gigantyczne protesty w Paryżu! Tysiące obywateli starło się z policją

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Podczas gdy prezydent Emanuel Macron przyjmował defiladę wojskową, na ulicach Paryża tysiące osób starły się z policją w proteście przeciwko nowym obostrzeniom sanitarnym, informuje – Le Figaro.

Akcja protestacyjna objęła całą Francję, jednak w stolicy doszło do największych demonstracji. Ze względu na agresywne zachowania uczestników do przywrócenia porządku siły bezpieczeństwa użyły gazu łzawiącego i pałek.

- reklama -

Wg – Le Figaro – wezwania do protestów opublikowały wcześniej sieci społecznościowe, wskazując miejsca, w których mieli się zebrać demonstranci.

Na kadrach zarejestrowanych przez reporterów widać ulice Paryża zasnute gazem wystrzelonym przez policję oraz skandujących przeciwników norm bezpieczeństwa sanitarnego.

Światowe media przypominają, że obostrzenia wprowadził prezydent Francji w obawie przed IV falą koronawirusa. Zgodnie z nimi, niezaszczepionym Francuzom ogranicza się dostęp do gastronomii, miejsc publicznych i środków komunikacji.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x