INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:54 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kreml znowu kłamie! Faktyczna liczba Rosjan chorujących na COVID-19 przeraża

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Dziennikarze udowodnili, że rzeczywista skala epidemii w Rosji jest pięciokrotnie wyższa od oficjalnych danych, informuje Deutsche Welle.

W ustaleniu prawdy pomógł błąd ministerstwa zdrowia, które pomyłkowo opublikowało tajne informacje. Zgodnie z zapisem, liczba Rosjan którzy przeszli lub przechodzą infekcję covid19 wynosi 29 mln osób, a nie 6 mln, jak twierdzą władze.

- reklama -

Według dziennikarzy niezależnych portali – Meduza i Mediazona – przeciek z ministerstwa zdrowia potwierdza obiektywne analizy naukowe oraz informacje personelu medycznego o rzeczywistym przebiegu epidemii.

– Ujawnione dane wskazują, że Rosja zajmuje 3 miejsce na świecie pod względem bezwzględnego poziomu zakażeń. Natomiast przeliczając wskaźniki infekcji na milion mieszkańców, WHO powinna przesunąć Rosję z 85 na 1 miejsce epidemicznej listy – podsumowuje Deutsche Welle.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx