INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:19 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Następca Angeli Merkel oskarżony o plagiat!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Szef CDU i kandydat na kanclerza Niemiec Armin Laschet przyznał, że w książce z 2009 roku – co najmniej raz – zapożyczył treści innego autora, nie podając źródła, informuje Deutsche Welle.

– Kolejny kandydat na kanclerza Niemiec musi tłumaczyć się z zarzutów o plagiat – przekazuje rozgłośnia.

- reklama -

Po liderce Zielonych Annalenie Baerbock, której kilka tygodni temu wytknięto, że w jej książce są informacje przepisane z różnych źródeł, podobny kłopot ma przewodniczący CDU i premier Nadrenii Północnej-Westfalii Armin Laschet.

Chodzi o książkę – Republika ludzi sukcesu. Imigracja jako szansa – w której pisał o integracji imigrantów jako szansie dla Niemiec.

Sugestia, że mógł on dopuścić się plagiatu pojawiła się na Twitterze, gdzie wskazano na podobieństwa fragmentu z książki Lascheta z inną publikacją.

- reklama -

Chadecki polityk szybko przyznał się do błędu. Potwierdził, że przynajmniej raz nie podał źródła materiału, jaki wykorzystał w książce.

Przyznał, że sam odpowiedzialny jest za ten błąd. – Chciałbym za to serdecznie przeprosić, bo staranna praca i respektowanie praw autorskich to dla mnie kwestia szacunku dla innych autorów – oświadczył Laschet.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x