INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:21 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemieckie media krytykują plan dyskryminacji osób niezaszczepionych. „Ludzie mają dość”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Minister Jens Spahn chciałby mocno ograniczyć swobody osób niezaszczepionych i wydłużyć nakaz noszenia masek, informuje Deutsche Welle, cytując komentarze innych tytułów.

Gazeta „Mitteldeutsche Zeitung” ocenia – Ludzie mają dość. Nie chcą już słuchać o koronawirusie, chcą odzyskać normalność. Propozycje ministra zdrowia Jensa Spahna wyglądają w tym kontekście, jak próba upokorzenia.

- reklama -

Z kolei dziennik „Augsburger Allgemeine” jest zdania, że szef resortu zdrowia przesadził.

– Spahn balansuje na cienkiej linie. Można zrozumieć, kiedy od gościa w restauracji wymaga się negatywnego testu na covid19. Ale to, że nawet osobom z negatywnym testem uniemożliwia się wyjście do knajpy, to już za dużo.

– Nie ma miejsca na standardy azjatyckie – oburza się gazeta „Südwest-Presse”, dodając – A już na pewno nie może być w tej sprawie obowiązku. Zwłaszcza na świeżym powietrzu nakaz zakrywania ust jest absurdem i był jednym z najbardziej bezsensownych środków podjętych w całej pandemii.

- reklama -

Natomiast, według lokalnej gazety „Dithmarscher Landeszeitung” – Poprzez nowe ograniczenia rząd chce zwiększyć presję na przeciwników szczepień.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx