INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:20 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemieckie media krytykują plan dyskryminacji osób niezaszczepionych. „Ludzie mają dość”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Minister Jens Spahn chciałby mocno ograniczyć swobody osób niezaszczepionych i wydłużyć nakaz noszenia masek, informuje Deutsche Welle, cytując komentarze innych tytułów.

Gazeta „Mitteldeutsche Zeitung” ocenia – Ludzie mają dość. Nie chcą już słuchać o koronawirusie, chcą odzyskać normalność. Propozycje ministra zdrowia Jensa Spahna wyglądają w tym kontekście, jak próba upokorzenia.

- reklama -

Z kolei dziennik „Augsburger Allgemeine” jest zdania, że szef resortu zdrowia przesadził.

– Spahn balansuje na cienkiej linie. Można zrozumieć, kiedy od gościa w restauracji wymaga się negatywnego testu na covid19. Ale to, że nawet osobom z negatywnym testem uniemożliwia się wyjście do knajpy, to już za dużo.

– Nie ma miejsca na standardy azjatyckie – oburza się gazeta „Südwest-Presse”, dodając – A już na pewno nie może być w tej sprawie obowiązku. Zwłaszcza na świeżym powietrzu nakaz zakrywania ust jest absurdem i był jednym z najbardziej bezsensownych środków podjętych w całej pandemii.

- reklama -

Natomiast, według lokalnej gazety „Dithmarscher Landeszeitung” – Poprzez nowe ograniczenia rząd chce zwiększyć presję na przeciwników szczepień.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x