INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:27 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z prezydentem USA coraz gorzej? Zabłądził w Białym Domu, nie trafia do drzwi!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent USA zignorował instrukcję agenta bezpieczeństwa przy wejściu do Białego Domu, o czym informuje gazeta – Daily Mail.

Joe Biden powrócił do Waszyngtonu z podróży po stanie Delaware. Na nagraniu udostępnionym w YouTube widać, jak agent wskazuje prezydentowi drzwi do Białego Domu. Przywódca USA nie reaguje na instrukcję i mijając wejście idzie trawnikiem za agentem Secret Service.

- reklama -

Według gazety, incydent wywołał nową falę krytyki pod adresem 78-letniego Bidena. Politycy republikańscy nie kryją obaw o zdrowie prezydenta, który zgubił się w swojej rezydencji.

– Daily Mail – przypomina, że już w czerwcu zaapelowali o ujawnienie wyniku testu psychologicznego, któremu z racji wieku poddał się prezydent w celu udowodnienia – że jest mentalnie gotowy do kierowania krajem.

Także były lekarz Donalda Trumpa wskazał na wyraźne symptomy zaników pamięci Bidena oraz wymienił jego regularne zachowania odbiegające od normy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x