INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:08 | sobota | 03.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Triada opóźnień. Niemieckie media krytykują bałagan w akcji szczepień

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Według – Reutlinger General-Anzeiger – Niemcy wiedzą dokładnie, ile w zeszłym roku wyhodowano świń oraz ile było złamań nóg, ale nie znają liczby osób zaszczepionych przeciwko koronawirusowi.

Dziennik przytacza dane Instytutu Roberta Kocha (RKI), z których wynika, że zaszczepiono 79 proc. niemieckiego społeczeństwa, podczas gdy według innych danych jedynie 59 proc.

- reklama -

– Tylko poprawna statystyka pozwoli na prognozowanie, jak niebezpieczna dla ludzi może być czwarta fala zachorowań – komentuje dziennik.

Według – Allgemeine Zeitung – Irytujące jest to, że restrykcje nakładane przez rząd Niemiec i kraje związkowe zależą od ilości zakażeń, na nie z kolei wpływ ma wskaźnik szczepień.

– Frankfurter Neue Presse – uważa, że winna jest niemiecka triada opóźnień: braki w cyfryzacji, nieefektywna biurokracja i ochrona danych osobowych w niewłaściwym momencie.

- reklama -

Także w ocenie – Badisches Tagblatt – Statystyczne błędy są żenujące. Dziennik zadaje pytanie, czy eksperci ds. zdrowia w Niemczech rzeczywiście nie są w stanie określić rzeczywistej liczby zaszczepionych przeciwko koronawirusowi?

– Kolejny raz podczas epidemii Niemcy są stawiani w niepewności – komentuje gazeta.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx