INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:33 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czy to już obłęd? W Szkocji dzieci od 4. roku życia mogą bez zgody rodziców zmienić płeć!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Szkocja wchodzi na drogę, bycia absolutnym liderem walki o prawa osób LGBTQ+. W kraju właśnie przyjęto przepisy, dzięki którym dzieci od 4. roku życia mogą, bez zgody rodziców, wymagać, aby zwracano się do nich tak jak tego chcą, a nie jak określa to ich płeć biologiczna.

Dokument jest dość obszerny i liczy 70 stron. Zawiera wytyczne, w którym czytamy iż szkoccy nauczyciele są zobowiązani do niekwestionowania woli swoich uczniów w kontekście tożsamości płciowej. Dzieci mogą także dowolnie zmieniać swoje imiona.

- reklama -

Z przyjemnością ogłaszam, że będziemy pierwszym krajem na świecie, w którym edukacja włączająca LGBTI zostanie uwzględniona w programach nauczania – stwierdził wicepremier szkockiego rządu John Swinney.

Co ciekawe, nie ma granicy płciowego „coming outu”.

Młoda osoba transpłciowa mogła nie powiedzieć swojej rodzinie o swojej tożsamości płciowej. Nieumyślne ujawnienie może spowodować niepotrzebny stres dla młodej osoby lub może narazić ją na ryzyko i naruszyć prawo. Dlatego najlepiej jest nie dzielić się informacjami z rodzicami lub opiekunami bez rozważenia i poszanowania poglądów i praw młodej osoby – stwierdza oficjalny dokument.

- reklama -

Oczywiście organizacje LGBT są zachwycone. Na szczęście nie każdy popiera nowy projekt. Marion Calder z grupy kampanii For Women Scotland, która sprzeciwia się reformom, negatywnie ocenia wprowadzone zmiany.

Jest to niebezpieczna ideologia, którą promuje rząd szkocki. Dzieci są teraz zachęcane do przejścia na ścieżkę medyczną , co zmieni resztę ich życia – mówi.

Źródło: DoRzeczy.pl / Newsweek

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Waldemar Kraska straci robotę?

Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska chyba nie skonsultował swojego wystąpienia z szefem. Ani z „ekspertami medycznymi”. Nie zdziwmy się, jeśli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx