INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:50 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Zasadził batiuszka rzepkę w ogródku

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Przedstawiciele totalnej opozycji pochylili się nad ciężka dola uchodźców koczujących po białoruskiej stronie granicy twierdząc, że cierpią oni głód i inne katusze. Cóż na to może poradzić polski rząd? Skoro w myśl prawa nie może zezwolić na nielegalne przekroczenie polskiej granicy to wysyła na Białoruś transport z pomocą humanitarną.

Problem w tym, że batiuszka Łukaszenko tej pomocy nie wpuszcza. I tu wydawałoby się, że wszyscy obrońcy praw człowieka z totalnej opozycji wstrząśnięci nieludzką postawą prezydenta Łukaszenki masowo ruszą z protestami pod ambasadę Białorusi w Warszawie tak jak to czynili w ubiegłym roku po sfałszowanych przez dyktatora wyborach i brutalnych atakach na opozycję.

Daleko nie mają, bo ambasada mieści się na ulicy Wiertniczej, czyli na tej samej gdzie siedziba TVN, w której przesiadują non stop wyładowując się na polskim rządzie, wojsku i straży granicznej, opowiadając bajeczki o złym państwie polskim i cierpiących uchodźcach.

Tymczasem oni zamiast udać się pod właściwy adres, który jest o rzut beretem od ich ukochanego TVN-u, ruszają do przygranicznej miejscowości Usnarz Górny wspierani chamskimi wyzwiskami rzucanymi na wojsko i straż graniczną ze studia na Wiertniczej. Szczerba, Joński, Jachira, Lempart, ks. Lemański, Sterczewski, Frasyniuk… Chciałoby się za Tuwimem napisać:
– Michał za Darka, Darek za Klaudię, Klaudia za Martę, Marta za ks. Wojtka, Wojtek za Franka, Franek za Władka, Władek za rzepkę… Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę
.
Gdzie tu logika? Wbrew pozorom jest. Protesty pod ambasadą Białorusi w Warszawie nie byłyby na rękę Mińskowi i Moskwie, zaś przygraniczne rajdy pajaców z totalnej opozycji już tak, o czym świadczą relacje białoruskich i rosyjskich mediów. Nam się wydaje, że ten cyrk na granicy kompromituje samą opozycję.

Nie zapominajmy jednak, że Putin i Łukaszenko wykorzystują tych idiotów to ośmieszania całej polskiej klasy politycznej. Miejmy nadzieję, że ci pajace jeżdżący z występami na granicę to tylko pożyteczni idioci. Pewności jednak nie ma.

– Mirosław Kokoszkiewicz

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x