INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:36 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zasadził batiuszka rzepkę w ogródku

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Przedstawiciele totalnej opozycji pochylili się nad ciężka dola uchodźców koczujących po białoruskiej stronie granicy twierdząc, że cierpią oni głód i inne katusze. Cóż na to może poradzić polski rząd? Skoro w myśl prawa nie może zezwolić na nielegalne przekroczenie polskiej granicy to wysyła na Białoruś transport z pomocą humanitarną.

Problem w tym, że batiuszka Łukaszenko tej pomocy nie wpuszcza. I tu wydawałoby się, że wszyscy obrońcy praw człowieka z totalnej opozycji wstrząśnięci nieludzką postawą prezydenta Łukaszenki masowo ruszą z protestami pod ambasadę Białorusi w Warszawie tak jak to czynili w ubiegłym roku po sfałszowanych przez dyktatora wyborach i brutalnych atakach na opozycję.

- reklama -

Daleko nie mają, bo ambasada mieści się na ulicy Wiertniczej, czyli na tej samej gdzie siedziba TVN, w której przesiadują non stop wyładowując się na polskim rządzie, wojsku i straży granicznej, opowiadając bajeczki o złym państwie polskim i cierpiących uchodźcach.

Tymczasem oni zamiast udać się pod właściwy adres, który jest o rzut beretem od ich ukochanego TVN-u, ruszają do przygranicznej miejscowości Usnarz Górny wspierani chamskimi wyzwiskami rzucanymi na wojsko i straż graniczną ze studia na Wiertniczej. Szczerba, Joński, Jachira, Lempart, ks. Lemański, Sterczewski, Frasyniuk… Chciałoby się za Tuwimem napisać:
– Michał za Darka, Darek za Klaudię, Klaudia za Martę, Marta za ks. Wojtka, Wojtek za Franka, Franek za Władka, Władek za rzepkę… Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę
.
Gdzie tu logika? Wbrew pozorom jest. Protesty pod ambasadą Białorusi w Warszawie nie byłyby na rękę Mińskowi i Moskwie, zaś przygraniczne rajdy pajaców z totalnej opozycji już tak, o czym świadczą relacje białoruskich i rosyjskich mediów. Nam się wydaje, że ten cyrk na granicy kompromituje samą opozycję.

Nie zapominajmy jednak, że Putin i Łukaszenko wykorzystują tych idiotów to ośmieszania całej polskiej klasy politycznej. Miejmy nadzieję, że ci pajace jeżdżący z występami na granicę to tylko pożyteczni idioci. Pewności jednak nie ma.

- reklama -

– Mirosław Kokoszkiewicz

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x