INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:32 | sobota | 01.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zasadził batiuszka rzepkę w ogródku

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Przedstawiciele totalnej opozycji pochylili się nad ciężka dola uchodźców koczujących po białoruskiej stronie granicy twierdząc, że cierpią oni głód i inne katusze. Cóż na to może poradzić polski rząd? Skoro w myśl prawa nie może zezwolić na nielegalne przekroczenie polskiej granicy to wysyła na Białoruś transport z pomocą humanitarną.

Problem w tym, że batiuszka Łukaszenko tej pomocy nie wpuszcza. I tu wydawałoby się, że wszyscy obrońcy praw człowieka z totalnej opozycji wstrząśnięci nieludzką postawą prezydenta Łukaszenki masowo ruszą z protestami pod ambasadę Białorusi w Warszawie tak jak to czynili w ubiegłym roku po sfałszowanych przez dyktatora wyborach i brutalnych atakach na opozycję.

- reklama -

Daleko nie mają, bo ambasada mieści się na ulicy Wiertniczej, czyli na tej samej gdzie siedziba TVN, w której przesiadują non stop wyładowując się na polskim rządzie, wojsku i straży granicznej, opowiadając bajeczki o złym państwie polskim i cierpiących uchodźcach.

Tymczasem oni zamiast udać się pod właściwy adres, który jest o rzut beretem od ich ukochanego TVN-u, ruszają do przygranicznej miejscowości Usnarz Górny wspierani chamskimi wyzwiskami rzucanymi na wojsko i straż graniczną ze studia na Wiertniczej. Szczerba, Joński, Jachira, Lempart, ks. Lemański, Sterczewski, Frasyniuk… Chciałoby się za Tuwimem napisać:
– Michał za Darka, Darek za Klaudię, Klaudia za Martę, Marta za ks. Wojtka, Wojtek za Franka, Franek za Władka, Władek za rzepkę… Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę
.
Gdzie tu logika? Wbrew pozorom jest. Protesty pod ambasadą Białorusi w Warszawie nie byłyby na rękę Mińskowi i Moskwie, zaś przygraniczne rajdy pajaców z totalnej opozycji już tak, o czym świadczą relacje białoruskich i rosyjskich mediów. Nam się wydaje, że ten cyrk na granicy kompromituje samą opozycję.

Nie zapominajmy jednak, że Putin i Łukaszenko wykorzystują tych idiotów to ośmieszania całej polskiej klasy politycznej. Miejmy nadzieję, że ci pajace jeżdżący z występami na granicę to tylko pożyteczni idioci. Pewności jednak nie ma.

- reklama -

– Mirosław Kokoszkiewicz

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruski agent czy pożyteczny idiota? cz. II

Z Radkiem Sikorskim coś się dzieje. Jego własne pytanie o tabletki aż się narzuca. Zwłaszcza patrząc na jego najnowszy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx