INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:31 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Prawda całą dobę? TVN24 przerwało konferencję Zbigniewa Ziobry. Mocny komentarz ministra

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

We wtorek minister sprawiedliwości wyszedł do dziennikarzy, aby powiedzieć swoje zdanie na temat kolejnego ataku Komisji Europejskiej na Polskę, która grozi nam odebraniem środków unijnych i kieruje sprawę do TSUE. Będąca na miejscu stacja TVN24, przerwała w pewnym momencie konferencję.

Do sprawy odniósł się wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta, który skrytykował działania stacji.

Z ubolewaniem z panem ministrem (Ziobrą – red.) przyjęliśmy, iż stacja TVN24, która w ostatnich tygodniach promuje się hasłem: “Twoim prawem jest wiedzieć”, odebrała prawo swoim widzom do wiedzy – stwierdził Kaleta na konferencji prasowej w środę.

Jednocześnie odbiór prawa do wiedzy, który można w tym kontekście – czyli przerwania konferencji ministra sprawiedliwości – nazwać nawet cenzurą, opatrzyła kłamliwym komentarzem na temat słów pana ministra i – co bardziej kuriozalne – powołując się na publikację jednego ze swoich portali, który słowa ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro potwierdza – powiedział.

Co tu więcej dodać? Jak leci coś, co nie podoba się TVN24, padają konkretne słowa i argumenty, to trzeba to przerwać. Jeszcze ktoś z widzów zmieni zdanie, prawda?

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x