INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:20 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prawda całą dobę? TVN24 przerwało konferencję Zbigniewa Ziobry. Mocny komentarz ministra

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

We wtorek minister sprawiedliwości wyszedł do dziennikarzy, aby powiedzieć swoje zdanie na temat kolejnego ataku Komisji Europejskiej na Polskę, która grozi nam odebraniem środków unijnych i kieruje sprawę do TSUE. Będąca na miejscu stacja TVN24, przerwała w pewnym momencie konferencję.

Do sprawy odniósł się wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta, który skrytykował działania stacji.

- reklama -

Z ubolewaniem z panem ministrem (Ziobrą – red.) przyjęliśmy, iż stacja TVN24, która w ostatnich tygodniach promuje się hasłem: “Twoim prawem jest wiedzieć”, odebrała prawo swoim widzom do wiedzy – stwierdził Kaleta na konferencji prasowej w środę.

Jednocześnie odbiór prawa do wiedzy, który można w tym kontekście – czyli przerwania konferencji ministra sprawiedliwości – nazwać nawet cenzurą, opatrzyła kłamliwym komentarzem na temat słów pana ministra i – co bardziej kuriozalne – powołując się na publikację jednego ze swoich portali, który słowa ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro potwierdza – powiedział.

Co tu więcej dodać? Jak leci coś, co nie podoba się TVN24, padają konkretne słowa i argumenty, to trzeba to przerwać. Jeszcze ktoś z widzów zmieni zdanie, prawda?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x