INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:24 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dwie osoby zabite w ataku nożownika we Francji

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Francuska prokuratura ujawniła szczegóły terrorystycznego zamachu w miejscowości Romans-sur-Isere, gdzie muzułmański nożownik zaatakował ludzi, którzy wyszli po zakupy niezbędne w trakcie dobrowolnej izolacji przed koronawirusem.

Zamachowiec zaatakował na ulicy handlowej miasteczka, gdzie mieszczą się piekarnie i sklepy spożywcze. Zabił dwie osoby oraz ranił pięć. Najpierw zaatakował mężczyznę i poderżnął mu gardło na oczach partnerki i ich syna. Potem wtargnął do lokalnego sklepiku i zranił dwóch klientów. Chwilę później wdarł się do sklepu rzeźnika, gdzie porwał drugi nóż, zaatakował klienta i pobiegł do supermarketu, skąd wypłoszyła go obsługa i klienci. Część kupujących zdołała zabarykadować się w piekarni. Cała strefa, gdzie szalał terrorysta, została błyskawicznie otoczona przez około 100 policjantów i ponad 40 strażaków.

- reklama -

Nożownika ujęto, kiedy klęczał na chodniku i odprawiał modły. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ale twierdził, że jest Sudańczykiem i urodził się w 1987 roku. W trakcie przeszukania mieszkania terrorysty znaleziono ręcznie pisane notatki z dysputy religijnej oraz skargi na utrapienia życia w „kraju niewiernych”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!