INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:43 | piątek | 03.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Makabryczne odkrycie w Międzyborzu! Dzieci mieszkały z martwą matką!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W mieszkaniu w Międzyborzu znaleziono zwłoki 38-letniej kobiety. Ciało odkryli strażacy, którzy zostali wezwani do kapiącej z sufitu wody. Okazało się, że w mieszkaniu z martwą matką mieszkały dzieci.

Czytaj również: Dramat dziecka. Trzylatek zamknięty 72 godziny ze zwłokami rodziców

8 czerwca jedna z lokatorek kamienicy wezwała straż pożarną do kapiącej z sufitu wody, oraz po uprzedniej próbie skontaktowania się z właścicielem mieszkania. Niestety drzwi nikt nie otwierał, a z wnętrza dochodził tylko odgłosy płaczących dzieci.

Po wejściu do środka funkcjonariusze znaleźli zwłoki kobiety leżące na podłodze w sypialni. 38-latka prawdopodobnie nie żyła od dłuższego czasu.

W mieszkaniu było też dwoje zapłakanych i przerażonych dzieci – 5-letni chłopiec i 3-letnia dziewczynka. W łazience z odkręconego kranu leciała woda, która zalewała mieszkanie piętro niżej.


Policja wyklucza udział osób trzecich, bowiem mieszkanie było zamknięte od wewnątrz. Nie wiadomo jednak w jaki sposób doszło do śmierci kobiety.

Dzieci trafiły pod opiekę rodziny zmarłej kobiety.

Źródło: Polsat News

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd w nich tyle pogardy?

Wicenaczelny niemieckiego Onetu Andrzej Stankiewicz to wyjątkowo oślizła postać polskiego dziennikarstwa. Przez lata nieudolnie pozował na „obiektywnego”, ale...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x