INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:11 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tragiczna śmierć aktora! Nie miał szans. Zginął na miejscu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Nie żyje aktor Krzysztof Chromiński znany m.in. z filmów Patryka Vegi. Mężczyzna poniósł śmieć w wyniku obrażeń doznanych w wypadku samochodowym.

19 czerwca około godziny 15.30 Huta Dłutowska, podczas manewru wyprzedzania, doszło do tragicznego wypadku. Chromiński stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.

Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe. Kierowca był zakleszczony we wraku pojazdu, przez co strażacy musieli wyciągać go z pojazdu przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala karetką pogotowia.

Aktor przez ostatni tydzień przebywał na oddziale intensywnej terapii szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Jego życia jednak nie udało się uratować.

Aktor zagrał m.in. w „Polityce” Patryka Vegi oraz „Mieście ’44” Jana Komasy. Widzowie mogli oglądać go również w serialach „Na sygnale”, „Ojciec Mateusz” i „Ślad”.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rzecznik KE mówi, że Polska musi zapłacić karę! Morawiecki twardo odpowiada i mówi NIE TAK SZYBKO

TSUE zobowiązał Polskę do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary w wysokości 500 tys. euro dziennie ze względu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x