INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:54 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poseł Konfederacji zaatakowany przed Sejmem przez obrońców TVN! „Zastałem napadnięty”

Czas czytania: 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz został zaatakowany przed parlamentem przez osoby protestujące w obronie telewizji TVN. W grupie protestujących był m.in. były lider KOD Mateusz Kijowski.

W sieci pojawił się materiał wideo z tego wydarzenia na którym widać jak polityk jest otoczony przez grupę ludzi skandujących obraźliwe hasła, a nawet popychających i dotykających posła.

- reklama -

Sprawę skomentował sam Dobromir Sośnierz:

Zostałem napadnięty. (…) Policja musiała interweniować, zostałem oblany, jakimiś cieczami ciepłymi, nie wiem, herbatą, co tam mieli pod ręką. Tu muszę przyznać, że pani posłanka Zielińska, która tam się kręciła, z Platformy, się w porządku zachowała, bo próbowała opanować sytuację, jakoś tam zapobiec temu – relacjonował Sośnierz na Facebooku.

Poseł nie szczędził mocnych słów pod adresem osób, które go napadły.

- reklama -

Jakbym w jakąś klatkę z pawianami wpadł, w ogóle się zachowywali, jak durnie. Był Gościu, który chciał żebym wyskoczył z nim na solo, pytam go, czy on wie, jak ja głosowałem, czy wie, co się wydarzyło, a on mówi, że nie – dodał.

Do sprawy ataku odniósł się premier Mateusz Morawiecki:

Nastąpił fizyczny atak na posła Sośnierza. Takie zachowania są skandaliczne i skrajnie szkodliwe społecznie. Cała klasa polityczna powinna potępić takie zachowanie – napisał na Twitterze szef rządu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x