INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:15 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Viktor Orbán miał wypadek

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Na sekundę zatrzymały się serca zarówno fanów jak i wrogów premiera Węgier. Viktor Orbán miał wypadek. Na szczęście niegroźny.

Z braku morza na Węgrzech, premier Viktor Orbán na wakacje wyjechał do Chorwacji. Jako miejsce ich spędzenia wybrał położoną na Adriatyku wyspę Vis. I to pomimo, że zdarzało mu się krytykować Węgrów za wakacyjne wyjazdy do Chorwacji. Nie kto inny, jak Orbán rzucił hasło więcej Balatonu, mniej Adriatyku”. Nie od dziś jednak wiadomo, że władza pod każdą szerokością geograficzną swoich zaleceń dla narodu nie lubi odnosić do siebie. Tym sposobem i Orbán wybrał pluskanie się w morzu zamiast w pięknym, ale „tylko” jeziorze. I nie tylko pluskanie. Premier Węgier postanowił zabrać żonę na „przejażdżkę” pontonem. Podczas rejsu mieli jednak mały wypadek – ponton pękł, a premier, jego żona i ochroniarz wylądowali w wodzie. Z pomocą pospieszył im były chorwacki dziennikarz Boris Vrkić. –Dmuchana łódź pękła, a ja wyciągnąłem go (Orbána – red.), jego żonę i ochroniarza na brzeg – relacjonował Vrkić.

- reklama -

Premier nie uznał wypadku za zamach a zdarzenie odebrału mu humoru. Ani apetytu. Dziennikarz, który ich wyłowił, polecił premierowi i towarzyszącym mu osobom dobrą restaurację. Udali się tam, żeby coś zjeść. Nie wiadomo, czy postawili też obiad swemu wybawcy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Izrael – więzienie za film o Chrystusie

Część izraelskich polityków na serio zamierza zabrać się za „opiłowanie” chrześcijan. Do Knesetu wpłynął projekt ustawy zakazującej każdej publikacji...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx