INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:52 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Manifestacja w Białymstoku. „Truskolaski sortuj śmieci, a nie ludzi!” [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

W centrum Białegostoku odbyła się manifestacja przeciwników przymusowych szczepień. Organizatorzy podkreślali, że ludzie muszą mieć wolny wybór.

Manifestacja pod hasłem „Białystok powstań!” odbyła się w sobotę na głównym placu w mieście, na Rynku Kościuszki. Manifestujący trzymali transparenty m.in. z hasłem „Stop segregacji sanitarnej”, „To ludzie powinni segregować śmieci, a nie śmieci segregować ludzi”.

- reklama -

Przemawiający podkreślali, że każdy powinien mieć wolność wyboru. Apelowali do rządu, by nie segregował i nie dyskryminował ludzi, bo chcą mieć wolny wybór.

Manifestujący domagali się, aby szkoły były otwarte, a uczniowie i nauczyciele, którzy nie są zaszczepieni, mogli normalnie przychodzić do szkoły, uczestniczyć w lekcjach i pracować.

Protestujący sprzeciwiali się również zamykaniu gospodarki. Z danych policji wynika, że w zgromadzeniu wzięło udział ok. 400 uczestników.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x