INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:31 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

CHCĄ DAĆ NIEMIECKIEJ MAŁPIE BRZYTWĘ

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Wyborcy Tuska bardziej zamartwiają się o rzekomo atakowane przez polski rząd Niemcy niż o Ukrainę, która walczy z bandycką Rosją. Ten brak refleksji u zwolenników totalnej opozycji może przynieść śmiertelne zagrożenie dla Polski.

“Po tej całej awanturze z Patriotami z Niemiec oraz po tym, jak Tusk postanowił zwrócić się do sądu, aby zakazał emisji filmu „Nasz człowiek w Warszawie”, postanowiłem przewertować Internet i przyjrzeć się reakcji zwolenników führera opozycji. Na dzisiaj wiemy, że niemieckie Patrioty trafią na Ukrainę, choć całe grono „ekspertów” totalnej opozycji twierdziło, że to pomysł głupi i awykonalny, bo wyszedł od szefa MON Mariusza Błaszczaka. Co do pozwu Tuska dotyczącego filmu Marcina Tulickiego z TVP, to jest on oczywistym zamachem na wolność słowa, ponieważ nie można nikomu zakazać prezentowania prawdziwych wypowiedzi i jawnych dokumentów autorstwa Tuska i jego podwładnych z czasów, kiedy był premierem” – pisze w swoim felietonie na łamach “Warszawskiej Gazety” Mirosław Kokoszkiewicz.

- reklama -

I przygląda się komentarzom popierającym wypowiedzi i działania Tuska, zauważając, że ich autorzy naprawdę wierzą, że zakazujący pokazywania jego własnych wypowiedzi Tusk, walczy o wolność słowa, w dodatku będzie zajmował twarde stanowisko zarówno wobec Berlina, jak i wobec Moskwy.

“Wyborcy Tuska bardziej zamartwiają się o rzekomo atakowane przez polski rząd Niemcy niż o Ukrainę, która walczy z bandycką Rosją. Ten brak refleksji u zwolenników totalnej opozycji może przynieść śmiertelne zagrożenie dla Polski. Mówiąc w skrócie, oni swoimi wyborczymi głosami chcą ułatwić zrobienie czegoś głupiego komuś, najdelikatniej mówiąc, niekompetentnemu. Mówiąc dosadniej – oni chcą wręczyć niemieckiej małpie brzytwę” – podsumowuje te zachowania Kokoszkiewicz.

W dodatku, jak zauważa, w kolejce po tę “brzytwę” już ustawiają się kolejne “niemieckie małpy”, czego dowodem chociażby publiczne wypowiedzi Olfa Scholza. Niestety, przeciętny odbiorca przekazu medialnego jest dziś w nim kompletnie pogubiony.

- reklama -

Dlaczego tak się dzieje? Czytaj więcej w tygodniku “Warszawska Gazeta” i na stronie www.warszawskagazeta.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa-Maria
20.01.2023 18:13

Już to przeczytałam w mojej ulubionej ,, Warszawskiej Gazecie,, Jestem czytelniczką od kilku lat a dzisiaj pozyskałam nowego czytelnika z czego się bardzo cieszę. Mam ich na swoim koncie kilku. Chce się zwrócić z prośbą do red. Kokoszkiewicza, którego cenię za ,,cięte pióro,, aby tak cały czas nie pisał o Putinie bandyta . Jest nim i każdy o tym wie. Ukraina czy Rosja jedni drugich warci są. Panie redaktorze co by było gdyby Pan nazwał bandytami przywódców Izraela? . Zasługują na to miano Wiemy co robią z ludnością palestyńską w Strefie Gazy i nie tylko. Już widzę jaki podniósł by się raban na cały eurokolchoz a Panu przylepiliby łatkę antysemity. Już Morawiecki cały czas to robi, te ciągle jego ataki na Putina. Obawiam się najgorszego żeby Putin w ramach ,,wdzięczności,, nie puścił jakiejś bombki. Każdy ma jakieś granice wytrzymałości. Pozdrawiam wszystkich piszących do
,,Warszawskiej Gazety,,. Wszystkim zdrowia i wytrwałości życzę

Twoj
21.01.2023 18:20

PocalujOlafa zdrajco.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kamienie milowe, czyli groźne skały

Premier Mateusz Morawiecki jeszcze nie tak dawno chwalił się wynegocjowaniem „kamieni milowych”. Teraz zdystansował się od nich prezydent Andrzej...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx