INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:36 | piątek | 24.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bliskie spotkanie Hołowni ze śmieciarką  

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

24 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Wstrząsające spotkanie, zakończyło się pokojowo – panowie ze śmieciarki nie okazali się żadną pisowską bojówką ani agentami służb specjalnych bijącymi lidera opozycji rodem z TVN. Hołownia odczuł wyraźną ulgę. I przy okazji pobił rekord Krystyny Jandy. Na nią czyhała drogówka. Hołownia jest tropiony przy pomocy śmieciarki niespodziewanie wyłaniającej się zza węgła.

Niesamowita historia przydarzyła się Szymonowi Hołowni. O całej sytuacji poinformował na Twitterze Rafał Otoka Frąckiewicz, a “podali” ją dalej inni publicyści i media. Zgodnie z nagraniem zamieszczonym przez Otokę Frąckiewicza, lider Polski 2050 był na stacji benzynowej, w swoim (?) samochodzie, gdy nagle,… ale oddajmy głos samemu zainteresowanemu.

- reklama -

W tej chwili stało się coś zupełnie niezwykłego, muszę wam to pokazać, bo nagle zza węgła wyjechała wielka śmieciarka, której tu przed chwilą nie było. Natomiast nagle coś zaczęło piszczeć i pojawiła się śmieciarka. To niesamowite, muszę powiedzieć, co człowieka może spotkać na stacji benzynowej, na której się zatrzymał. Śmieciarki do tej pory nie było, aż tu nagle jest śmieciarka. Są też panowie, którzy ogarniają, ale mam nadzieję, że nie będą mnie bić i nie dojdą do wniosku, że ja już podlegam pod waste managment. No może nie… Chyba poszli sobie dalej, ale muszę powiedzieć, że to jest… Jest ściana i nagle zza ściany wyłania się śmieciarka. Duże przeżycie… Dlatego się bałem, że we mnie wjedzie, ale chyba nie wjedzie… – relacjonował swoim potencjalnym wyborcom owo wstrząsające spotkanie pobladły z przejęcia Szymon Hołownia, pokazując jednocześnie kawałek owej złowrogiej śmieciarki, wyłaniającej się zza węgła i dwóch panów w pomarańczowych kombinezonach roboczych.

Śmieciarka wyłaniająca się zza węgła. fot. screen z nagrania, Twitter/Rafał Otoka Frąckiewicz
i panowie w pomarańczowych kombinezonach, fot. screen z nagrania, Twitter/Rafał Otoka Frąckiewicz

Gorzej niż Janda

Wstrząsające spotkanie, zakończyło się pokojowo – panowie ze śmieciarki nie okazali się żadną pisowską bojówką ani agentami służb specjalnych, bijącymi lidera opozycji rodem z TVN. Jeśli nagranie jest prawdziwe, to Szymon Hołownia pobił rekord Krystyny Jandy. Na nią czyhała drogówka. Hołownia jest tropiony przy pomocy śmieciarki niespodziewanie wyłaniającej się zza węgła. Nagrywa sobie Szymon Hołownia live’a dla swoich wyborców, aż tu nagle coś zapiszczało i szok! – pojawiła się śmieciarka!

- reklama -

Jeśli jest fałszywką, która miała wykpić lidera Polski 2050, to trzeba przyznać, że udaną – nagranie bije rekordy oglądalności. Sam zainteresowany wątku nie ciągnie i sprawy nie komentuje.

Przypadek? Nie sądzę

Zrobili to internauci pytający złośliwie, kto chciał się pozbyć lidera Polski2050 przy pomocy śmiercionośnej śmieciarki i “killer-komanda”, przebranego za pracowników oczyszczania miasta – “PiS czy Donald”? Ten ostatni wszak wściekł się, gdy Hołownia odmówił startu w wyborach pod jego światłym przywództwem, co szczególnie rozjuszyło Tomasza Lisa, nazywającego Hołownię “szczeniakiem” i “Kałownią 20230”. Wyglądało to tak, jakby obaj panowie poczuli się zagrożeni. Nagranie wyraźnie ośmieszające ich konkurenta jest im chyba na rękę, chociaż żaden go nie udostępnił. Nic dziwnego, że po nagraniu ze śmieciarką pojawił się komentarz, że nie każdy zasługuje na takiego męża stanu, jak Szymon Hołownia. Fakt. Co racja, to racja.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Burmistrzowa
24.01.2023 18:04

śmiecie należy wyrzucać na śmietnik,… historii jeśli je sortujecie 😉

AMBROGI6O
25.01.2023 08:43

Mazgaj , beksa lala nadaje się
do robienia kariery jako przedszkolak .
I tam powinien się odnaleźć .

Robert
05.03.2023 20:59

.Nowoczesna Hołownia Obywatelska 2050 to partia słup – są to POdwyKOnawcy Tuska

Kameleon
08.06.2023 10:09

Tak dla jasności Hołownia jako polityk to nic innego jak wytwór starych służb WSI ale też części dzisiejszych z nimi powiązanych w tle również obcych i obcych interesów ,taka to mieszanka z TVN tego pompowanego gamonia.To miała być i w pewnym sensie jest taka tarcza ubezpieczeniowa dla totalnej opozycji czy zdegenerowanego starego układu magdalenkowego AWS dziś potoczenie nazywanego nieco mylnie PO-PiS.Dlaczego tak a no dlatego że wiele lat upłynęło ,wiele się zmieniło wielu nie żyje ale też wielu ludzi jest ciągle tych samych z tymi samymi powiązaniami tyle że dziś z zawoalowanymi czyli jaśniej mniej widocznymi .Teraz co w tej układance nie działa jak należy a no najważniejsze same sondaże dalece dziś od oczekiwanych a to może jeszcze nie być to najgorsze

nie ma
11.08.2023 08:54

szkoda , mógł zapytać czy leci z nami pilot .

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Izrael znowu napluł na swoje ofiary

Izrael „ukarał” żołnierzy, według niego (bo prawdy przecież nie znamy) „zamieszanych” w atak na konwój humanitarny, w którym zginęło...

Przeczytaj jeszcze to!

6
0
Podziel się z nami swoją opiniąx