INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:13 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump ostrzega: Joe Biden to nie zbawiciel waszych dusz. To niszczyciel Ameryki

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Podczas konwencji wyborczej Partii Republikańskiej Donald Trump przyjął prezydencką nominację i ostrzegł Amerykanów przed socjalistą Joe Bidenem.

– To najważniejsze wybory w naszej historii – powiedział Donald Trump w przemówieniu kończącym konwencję Partii Republikańskiej. Wystąpienie prezydenta transmitowane przez wszystkie telewizje USA obejrzało 23,8 mln Amerykanów.

Trump przyjął oficjalnie partyjną nominację do kandydowania w listopadowych wyborach prezydenckich. Prezydent przypomniał obywatelom o dokonaniach ekonomicznych swojej kadencji. Porównał ich skalę do rezultatów poprzednika Franklina Delano Roosevelta, który pokonał Wielką Depresję lat 20. XX w.

- reklama -

W tym kontekście Donald Trump zapewnił: „Po zwycięstwie nad chińskim wirusem przywrócę Ameryce rekordowe tempo rozwoju”. Najwięcej miejsca poświęcił walce wyborczej.

Prezydent ostrzegł Amerykanów przed głosowaniem na demokratycznego rywala Joe Bidena. – Te wybory zadecydują: zdołamy obronić amerykańskie marzenie, czy pozwolimy socjalistycznemu programowi unicestwić naszą wspaniałą przyszłość – powiedział.

Jak dodał Trump: „Joe Biden to nie zbawiciel waszych dusz. To niszczyciel Ameryki”. Według prezydenta listopadowe głosowanie jest „wyborem pomiędzy ratowaniem miejsc pracy lub przenoszeniem produkcji za granicę. Co więcej, to wybór między obroną praworządnych Amerykanów i opartą na przemocy władzą anarchistów, agitatorów oraz przestępców”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x