INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:39 | wtorek | 28.11.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące wyniki śledztwa! W tym środowisku pedofilia jest globalnym problemem

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 listopada

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

Studenckie śledztwo ujawniło, że pedofilia w szeregach Antify jest globalnym problemem.

Studenci z Dublina przeprowadzili dochodzenie ujawniające, że jednym z przywódców Antifascist Ireland (Antifa) jest pedofilem skazanym wyrokiem sądowym. Kilka lat temu wysoko postawiony urzędnik ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego Pat Corcoran został zwolniony z pracy.

- reklama -

Policja odnalazła w jego komputerze 7 tys. zdjęć przedstawiających seksualne wykorzystanie dzieci. Po ujawnieniu pedofilskiej dewiacji został oskarżony i otrzymał wyrok 3,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Łagodne potraktowanie wywołało oburzenie opinii publicznej, a media nazwały wówczas Irlandię „rajem dla pedofilów”. Tymczasem Pat Corcoran zaangażował się w działalność lewacką. Gdy Antifa odkryła jego kryminalną przeszłość, formalnie potępiła pedofilskie skłonności, ale nie usunęła aktywisty ze swoich szeregów.

Identyczne problemy ma amerykańska struktura ekstremistycznej organizacji. W latach 2014–2015 Micah Isaiah Rhodes z Portland’s Resistance został dwukrotnie aresztowany za molestowanie małoletniej dziewczynki i chłopca. Obecnie jest czołowym aktywistą BLM w swoim rodzinnym mieście.

- reklama -

I wreszcie potężne kłopoty ma rosyjski oddział Antify. W 2018 r. FSB aresztowała Armana Saganbajewa, co wywołało oburzenie Amnesty International, która wpisała lewackiego aktywistę na listę więźniów sumienia.

W toku śledztwa wyszły jednak liczne przestępstwa kryminalne oskarżonego. Okazało się, że Saganbajew zmuszał nieletnich do kradzieży i prostytucji, sam natomiast zaraził kilka nieletnich ofiar wirusem HIV. Obecnie AI oraz Czarny Krzyż (międzynarodówka anarchistyczna) wycofały wszelką pomoc dla rosyjskiego pedofila.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Danie z premiera, czyli historia Niderlandów

Oficjalnie holenderski przewoźnik wystawił Niemcom rachunek za transport 102 tys. Żydów. Niemcy, naród skrupulatny zapłacili im miliony guldenów.  Dopiero...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx