INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:58 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące wyniki śledztwa! W tym środowisku pedofilia jest globalnym problemem

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Studenckie śledztwo ujawniło, że pedofilia w szeregach Antify jest globalnym problemem.

Studenci z Dublina przeprowadzili dochodzenie ujawniające, że jednym z przywódców Antifascist Ireland (Antifa) jest pedofilem skazanym wyrokiem sądowym. Kilka lat temu wysoko postawiony urzędnik ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego Pat Corcoran został zwolniony z pracy.

- reklama -

Policja odnalazła w jego komputerze 7 tys. zdjęć przedstawiających seksualne wykorzystanie dzieci. Po ujawnieniu pedofilskiej dewiacji został oskarżony i otrzymał wyrok 3,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Łagodne potraktowanie wywołało oburzenie opinii publicznej, a media nazwały wówczas Irlandię „rajem dla pedofilów”. Tymczasem Pat Corcoran zaangażował się w działalność lewacką. Gdy Antifa odkryła jego kryminalną przeszłość, formalnie potępiła pedofilskie skłonności, ale nie usunęła aktywisty ze swoich szeregów.

Identyczne problemy ma amerykańska struktura ekstremistycznej organizacji. W latach 2014–2015 Micah Isaiah Rhodes z Portland’s Resistance został dwukrotnie aresztowany za molestowanie małoletniej dziewczynki i chłopca. Obecnie jest czołowym aktywistą BLM w swoim rodzinnym mieście.

- reklama -

I wreszcie potężne kłopoty ma rosyjski oddział Antify. W 2018 r. FSB aresztowała Armana Saganbajewa, co wywołało oburzenie Amnesty International, która wpisała lewackiego aktywistę na listę więźniów sumienia.

W toku śledztwa wyszły jednak liczne przestępstwa kryminalne oskarżonego. Okazało się, że Saganbajew zmuszał nieletnich do kradzieży i prostytucji, sam natomiast zaraził kilka nieletnich ofiar wirusem HIV. Obecnie AI oraz Czarny Krzyż (międzynarodówka anarchistyczna) wycofały wszelką pomoc dla rosyjskiego pedofila.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx