INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:30 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Partia Demokratyczna finansuje Antifę w Portland [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Dziennikarze wpadli na trop bazy, z której nocami wyruszają bojówkarze, aby siać uliczny chaos w Portland. Wyposażony w media i ogrzewanie, dobrze zaopatrzony obóz finansuje demokratyczny burmistrz miasta, które płonie od 100 dni.

Dziennikarze opublikowali szokujący film z plenerami obozowiska Antify w Portland. Miasto jest terroryzowane przez lewackich bojówkarzy.

Miasteczko namiotowe usytuowane pomiędzy mostami Hawthorn i Burnside w centrum Portland nosi nazwę „obozu wojskowego”. Jak ukazuje nagranie, obóz składa się namiotów wypoczynkowych, stołówki, miejsca narad i szkoleń.

- reklama -

Dziennikarze ustalili, że obóz wojskowy Antify jest ogrodzony tabliczkami „instalacja artystyczna”. Tymczasem portal PressCalifornia.com ustalił, że baza lewackich bojówkarzy jest finansowana przez demokratyczne władze Portland.

– Miasto ponosi wszystkie koszty funkcjonowania obozu. Kwota budowy i instalacji mediów wyniosła 214 tys. Koszt bieżącego utrzymania i zaopatrzenia w żywność zamyka się sumą 155 tys. dolarów miesięcznie – informuje portal.

Baza Antify w Portland

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx