INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:13 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pekin finansuje ruch Black Lives Matter

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Amerykańskie media opublikowały kolejny dowód marksistowskiej ideologii BLM. Ruch jest finansowany przez chińskich komunistów i stawia sobie za cel obalenie kapitalizmu w USA.

– Intelektualny mózg BLM „Black Futures Lab” założony przez organizatorkę ruchu Alicię Garza jest „wspierany fiskalnie” przez lewacką organizację Chinese Progressive Association (CPA) – ujawnia portal HumansAreFree.

- reklama -

Deklarowanym celem Black Futers Lab jest: „wspieranie Afroamerykanów w celu budowy czarnej władzy politycznej na szczeblu lokalnym i krajowym”. Tymczasem, jak informuje HAF kluczową rolę w finansowaniu think tanku BLM odgrywa CPA.

To organizacja założona przez Pekin, która wspiera chińskich imigrantów w USA. Chińska diaspora ma stanąć na czele walki wszystkich mniejszości uciskanych przez białą większość Ameryki.

Ponadto wg HAF statutowym celem CPA pozostaje promowanie Chińskiej Republiki Ludowej i rewolucyjnej ideologii głoszonej przez chińskich komunistów. Obecnie internetowa strona Chinese Progressive Association (CPA) umożliwia jednym kliknięciem włączenie się w zbiórkę funduszy na rzecz BLM.

- reklama -

Darowiźnie towarzyszy komunikat, głoszący, że Black Futers Lab, sterujący ulicznymi wystąpieniami BLM: jest projektem finansowanym przez chińską, prokomunistyczną organizację.

Zdaniem portalu HAF zarówno BLM, jak i CPA są instrumentami globalnego wpływu Chin. Ich zadaniem jest wewnętrzna destabilizacja Stanów Zjednoczonych. Portal zadaje także pytanie, jak wsparcie dla ruchu antyrasistowskiego ma się do prześladowań mniejszości etnicznych i religijnych przez chińskich komunistów.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx