INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:04 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zespół Enej zarażony koronawirusem!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Koronawirus nie odpuszcza nawet na chwilę. Po spokojniejszym lecie, kiedy wielu miało już nadzieję, że poradziliśmy sobie z pandemią, przyszła jesień i wirus uderzył ze zdwojoną siłą.

Nie oszczędza on nikogo, bez względu na wykonywany zawód, sprawowane funkcje publiczne czy pieniądze. Zakażony był już prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wraz z małżonką Melanią, były minister zdrowia Łukasz Szumowski czy pogodynka Dorota Gardias. Ostatnio otrzymaliśmy informację, że premier Mateusz Morawiecki przebywa na kwarantannie. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się również, że walkę z chorobą spowodowaną koronawirusem przegrał Kenzo Takada.

- reklama -

Teraz internet obiegła informacja, że na kwarantannie przebywają członkowie grupy Enej, polsko-ukraińskiego zespołu, który wykonuje muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, punku i szeroko pojętej alternatywy. Grupa jeszcze kilka dni temu brała udział w nagraniach do programu „Klinika skeczów męczących”. Menadżer zespołu, Łukasz Kojrys, w rozmowie z Super Expressem potwierdził informacje o zarażeniu się koronawirusem członków grupy.
Tak, to prawda, większość członków zespołu ma koronawirusa. Musieliśmy się od siebie zarazić w busie, ale nie wiemy dokładnie kiedy – mówi.
Zapewnia, że wszyscy czują się dobrze. Część przechodzi chorobę bezobjawowo. Nie chce jednak zdradzić, którzy członkowie zostali zakażeni, bo jak twierdzi, jest to tajemnica lekarska. Cały zespół przebywa na kwarantannie.

Zdjęcie: Instagram

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx