INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:16 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump ponownie ogłasza swoją przewagę wyborczą

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent jest przekonany o pokonaniu Joe Bidena „prawomocnie oddanymi głosami”. Nazywa głosowanie pocztą największym problemem tegorocznych wyborów.

„Donald Trump poinformował Amerykanów o przewadze uzyskanej nad Joe Bidenem legalnie oddanymi głosami”. Prezydent złożył oświadczenie takiej treści w wystąpieniu transmitowanym z Białego Domu przez USA Today w YouTube.

- reklama -

Trump poinformował także, że uważnie kontroluje proces liczenia głosów, zwracając uwagę „na te, które pojawiły się zbyt późno”.

– Od miesięcy ostrzegałem was, że głosowanie pocztowe będzie największym problemem tych wyborów – przypomniał prezydent. – Okazało się katastrofą – dodał.

Donald Trump powtórzył również, że wygrał wybory „z historycznie wysokim rezultatem”. Zdaniem prezydenta jest to powód, dla którego Demokraci „kradną jego zwycięstwo za pomocą korupcyjnych machinacji”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx