INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:46 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sikorski mocno o PiS: Masa krytyczna afer się wzmaga

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Platformy Obywatelskiej, Radosław Sikorski wskazuje, że kres wszechwładzy PiS może być bliższy, niż nam się wydaje.

Masa krytyczna afer wzmaga i nigdy nie wiadomo, jaki szczegół – w wypadku Obajtka stara, podsłuchana rozmowa – może spowodować lawinę – mówi Sikorski w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

- reklama -

– To było dość długo przykrywane i w bąblu PiS-owskim nadal o tym nie wiedzą, ale ci, którzy czerpią informacje nie tylko z tego PiS-owskiego silosu, widzą w całej krasie, jak skorumpowane stało się PiS – dodaje Sikorski.

Sikorski mówił także o głośnym oskarżeniu Jakuba Żulczyka za określenie prezydenta Dudy „debilem”.

– Wydaje mi się, że to błąd prezydenta i jego ludzi, bo sądzę, że prokuratura zwróciła się do niego. Przynajmniej do mnie w podobnych sytuacjach się zwracała – czy chcę ścigania ludzi, którzy obrażają. Miałem taki incydent w Białymstoku – jacyś kibole sobie tam nawrzeszczeli. Prokuratura pytała: panie ministrze, chce pan ścigać czy nie? Ja napisałem: nie, dajmy spokój – opwoiada Sikorski.

- reklama -

– A pan prezydent zdaje się zdecydował odwrotnie i podejrzewam, że już żałuje. Bo nie tylko w kraju, ale też do prasy światowej przebił się ten temat. I to chyba nie służy panu prezydentowi – zauważa europoseł PO. 

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x