INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:43 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sikorski mocno o PiS: Masa krytyczna afer się wzmaga

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Platformy Obywatelskiej, Radosław Sikorski wskazuje, że kres wszechwładzy PiS może być bliższy, niż nam się wydaje.

Masa krytyczna afer wzmaga i nigdy nie wiadomo, jaki szczegół – w wypadku Obajtka stara, podsłuchana rozmowa – może spowodować lawinę – mówi Sikorski w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

- reklama -

– To było dość długo przykrywane i w bąblu PiS-owskim nadal o tym nie wiedzą, ale ci, którzy czerpią informacje nie tylko z tego PiS-owskiego silosu, widzą w całej krasie, jak skorumpowane stało się PiS – dodaje Sikorski.

Sikorski mówił także o głośnym oskarżeniu Jakuba Żulczyka za określenie prezydenta Dudy „debilem”.

– Wydaje mi się, że to błąd prezydenta i jego ludzi, bo sądzę, że prokuratura zwróciła się do niego. Przynajmniej do mnie w podobnych sytuacjach się zwracała – czy chcę ścigania ludzi, którzy obrażają. Miałem taki incydent w Białymstoku – jacyś kibole sobie tam nawrzeszczeli. Prokuratura pytała: panie ministrze, chce pan ścigać czy nie? Ja napisałem: nie, dajmy spokój – opwoiada Sikorski.

- reklama -

– A pan prezydent zdaje się zdecydował odwrotnie i podejrzewam, że już żałuje. Bo nie tylko w kraju, ale też do prasy światowej przebił się ten temat. I to chyba nie służy panu prezydentowi – zauważa europoseł PO. 

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x