INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:07 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Włochy: dane wskazują na poprawę sytuacji pandemicznej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

We Włoszech notuje się poprawę sytuacji pandemicznej – wskazują na to dane ogłoszone w piątek w raporcie krajowego Instytutu Służby Zdrowia i ministerstwa zdrowia. Wskaźnik zakaźności wirusa spadł w ostatnim tygodniu z 1,16 do 1,08.

W raporcie z monitoringu przebiegu epidemii koronawirusa odnotowano też, że z 264 do 240 zmniejszyła się w skali kraju średnia liczba zakażeń na 100 tysięcy mieszkańców.

- reklama -

Oczekuje się, że w najbliższym czasie dojdzie do zmian na mapie kraju, w wyniku których na przykład stołeczny region Lacjum przejdzie ze strefy czerwonej do pomarańczowej od następnego tygodnia. Oznaczałoby to możliwość otwarcia szkół. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów według tego planu wróciliby do klas we wtorek 30 kwietnia.

Restrykcje mogą zostać złagodzone tylko na kilka dni. W czasie Wielkanocy w całych Włoszech ma znów obowiązywać czerwona strefa lockdownu w celu ograniczenia przemieszczania się ludzi.(PAP)

sw/ akl/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x