INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:49 | czwartek | 29.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Agnieszka Pomaska z KO: Polacy chcą zmiany, chcą nowych wyborów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z Konradem Piaseckim na antenie TVN 24 posłanka Koalicji Obywatelskiej, Agnieszka Pomaska przekonywała, że trzeba zrobić wszystko, co tylko możliwe, by przyspieszyć wybory parlamentarne.

– Rzeczywiście sytuacja, którą mamy, w której w rządzie trwa walka o stołki, a nie zarządzanie państwem, walka z pandemią, nie naprawa tego, co jest jeszcze do naprawienia, rzeczywiście nie wróży Polsce dobrze. Jeśli miałby powstać taki rząd [tymczasowy – przyp. red.], to przede wszystkim po to, żeby przeprowadzić w najbliższym czasie wybory i żeby nowa większość w Sejmie zaczęła realnie rządzić, zajmować się problemami Polaków, a nie sobą nawzajem – uważa Pomaska.

- reklama -

– Sytuacja jest bardzo dynamiczna, jak zawsze w Polsce, ale nie wiem, czy aż tak była dynamiczna w ostatnich latach. Nie ulega wątpliwości, że dzisiaj Polacy chcą zmiany, chcą nowych wyborów, chcą tego, żeby doszło do radykalnej zmiany. Nie wykluczam, że taka większość się znajdzie. Wszystkie scenariusze są możliwe – dodaje posłanka KO.

– Dla nas kluczowe jest to, żeby wybory odbyły się szybciej niż za 2,5 roku, bo dzisiaj nie mamy do czynienia z zarządzaniem państwem, tylko walką o stołki – przekonuje.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“Meliniarz” – to będzie nowy pseudonim Trzaskowskiego?

Warszawa ma więc szanse zostać miastem bez samochodów (zakaz wjazdu "emisyjnych" pojazdów), z wąskimi, zakorkowanymi arteriami i bez możliwości...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx