INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:58 | środa | 31.05.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Daniel Obajtek w „Rzeczpospolitej”: Zmieniam Polskę od strony biznesowej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

31 maja

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Na łamach „Rzeczpospolitej” Daniel Obajtek mówił o niedawnej burzy medialnej, jaka była z nim związana. Uznał to za atak wywołany próbą „zmieniania Polski od strony biznesowej”.

– Jeżeli ktoś w kogoś uderza przez 40 dni z rzędu, to jest to zaplanowane zlecenie – mówi w rozmowie z dziennikarzami Obajtek.  – Atak na mnie to zlecenie z zewnątrz. Przeciętny Polak, nawet nie zwolennik PiS, czytając wiecznie to samo, widzi, że to jest zlecenie – przekonuje. Dodając przy tym, że czuje się „zagrożony”.

- reklama -

Prezes państwowego koncernu przypomniał przy tym, że jego majątek i działalność publiczna były kontrolowane już w czasach rządów PO. Uznał też, że nie ma nic w tej sprawie do ukrycia.

– Prezes PiS wspiera mnie, bo wie, że prowadzę projekty, od których zależy bezpieczeństwo energetyczne kraju – mówi prezes PKN Orlen. – Chcę Polskę zmieniać od strony biznesowej – dodaje.

Źródło: Rzeczpospolita

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx