INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:13 | środa | 22.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Daniel Obajtek w „Rzeczpospolitej”: Zmieniam Polskę od strony biznesowej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Na łamach „Rzeczpospolitej” Daniel Obajtek mówił o niedawnej burzy medialnej, jaka była z nim związana. Uznał to za atak wywołany próbą „zmieniania Polski od strony biznesowej”.

– Jeżeli ktoś w kogoś uderza przez 40 dni z rzędu, to jest to zaplanowane zlecenie – mówi w rozmowie z dziennikarzami Obajtek.  – Atak na mnie to zlecenie z zewnątrz. Przeciętny Polak, nawet nie zwolennik PiS, czytając wiecznie to samo, widzi, że to jest zlecenie – przekonuje. Dodając przy tym, że czuje się „zagrożony”.

- reklama -

Prezes państwowego koncernu przypomniał przy tym, że jego majątek i działalność publiczna były kontrolowane już w czasach rządów PO. Uznał też, że nie ma nic w tej sprawie do ukrycia.

– Prezes PiS wspiera mnie, bo wie, że prowadzę projekty, od których zależy bezpieczeństwo energetyczne kraju – mówi prezes PKN Orlen. – Chcę Polskę zmieniać od strony biznesowej – dodaje.

Źródło: Rzeczpospolita

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx