INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:06 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

PiS się sypie? W maju ma powstać koło złożone z dawnych posłów Prawa i Sprawiedliwości

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

W mediach pojawiła się informacja, że Lech Kołakowski, były poseł PiS zamierza założyć własne koło poselskie, do którego ma wejść m.in. trzech posłów z klubu Zjednoczonej Prawicy.

–Jest mi bardzo blisko do Jarosława Gowina i Porozumienia. I na pewno współpraca z tym środowiskiem jest w przyszłości możliwa. Na dzień dzisiejszy buduję koło poselskie, jak potoczy się jego przyszłość, czy będziemy budować coś szerszego, to czas pokaże – mówi Kołakowski, w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl.

- reklama -

Kołakowski był członkiem PiS do września 2020 r. Wtedy, po głosowaniu przeciwko wymyślonej przez Kaczyńskiego fatalnej nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, został zawieszony w partii. Wystąpił z niej w listopadzie.

– Z obozu rządzącego wyszedłem głównym wyjściem i nie będę wracał boczną furtką; po weekendzie majowym zapadnie decyzja w sprawie powołania koła poselskiego, trwają rozmowy z sześcioma posłami – oświadczył Kołakowski.

Do nowego koła poselskiego mieliby wstąpić ci politycy PiS, którzy jesienią zostali zawieszeni za sprzeciw wobec niesławnej pamięci „piątki dla zwierząt”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x