INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:04 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gowin rozmawia z PSL. Rządu jednak nie opuści

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Niezdecydowanie Gowina może stać się przysłowiowe. Urzędujący wicepremier w  gabinecie Morawieckiego, podejrzewany jest przez Jarosława Kaczyńskiego o to, że faktycznie stał się już częścią opozycji. Sam Gowin przyznaje się do rozmów z opozycją, ale w rządzie pozostaje…

– Rozmawiałem, rozmawiam i będę rozmawiał ze wszystkimi mądrymi politykami opozycji – mówił Gowin na antenie Polsat News o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu z Koalicji Polskiej.

- reklama -

– Z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem rozmawiam często, ale rozmawiamy o sprawach najważniejszych dla Polski. W tej chwili przede wszystkim o Krajowym Planie Odbudowy i muszę powiedzieć, że wiele jego sugestii znalazło odzwierciedlenie w ostatecznym kształcie KPO. Wierzę, że to skłoni Koalicję Polską do poparcia tego dokumentu – dodał Gowin.

Jednocześnie Gowin rozwiewa wszelkie marzenia o tym, że mógłby opuścić szeregi Zjednoczonej Prawicy i tworzyć rząd opozycyjny.

– Nie rozmawiamy o wydumanych planach rządu technicznego, bo taki rząd – umownie mówiąc: od Adriana Zandberga po Grzegorza Brauna – może i jest arytmetycznie możliwy, natomiast pytanie, czy on może coś dobrego przynieść dla Polski… – stwierdził.

- reklama -

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x