INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:14 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jackowski wyleci z PiS? Rzecznik PiS ostro o niepokornym senatorze

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Jan Maria Jackowski, senator PiS wyłamał się z partyjnej dyscypliny i zapowiedział, że nie poprze w Senacie ratyfikacji funduszu Odbudowy.

– Nie będzie mojego głosu, ponieważ uważam, że tutaj został popełniony błąd. Uważam, że koszty tego długofalowe nie będą od razu dostrzegalne, ale w perspektywie dłuższej tak. Argumentacja zwolenników i takich piewców, którzy twierdzą, że to jest wspaniałe, mnie absolutnie nie przekonuje  – powiedział Jackowski na antenie Radia Plus.

- reklama -

– Proszę zwolnić mnie z komentowania słów i postaw pana senatora Jackowskiego, który niestety już od jakiegoś czasu zdaje się nie do końca odczuwać łączność z resztą klubu PiS – skomentował słowa Jackowskiego rzecznik PiS, Radosław Fogiel. – Raczej interesuje go łączność z telewizjami informacyjnymi. Jego wybór – powiedział polityk na antenie radiowej Jedynki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx