INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

14:48 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

PSL nie chce przywództwa Tuska? „Nie widzę przesłanek, dla których mielibyśmy się wyzbyć rozumu”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z portalem wPolityce.pl jeden z wpływowych polityków PSL odrzucił możliwość podporządkowania się Donaldowi Tuskowi.

– Nie będziemy się poddawać innemu liderowi. Taki numer nie przejdzie, to jest niemożliwe. Przerabialiśmy model typu wszyscy w jednym worku przy okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego. Przegraliśmy te wybory 7 punktami procentowymi. Tego numeru nie powtórzymy – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl  Władysław Teofil Bartoszewski, poseł PSL.

- reklama -

– Nie widzę racjonalnych przesłanek, dla których mielibyśmy się wyzbyć rozumu i własnej woli, podporządkowując się komuś, kto przyjedzie po wielu latach z powrotem do Warszawy. Nie mamy problemu, jeżeli chodzi o współpracę z PO, zwłaszcza taką, która ma silne skrzydło konserwatywne, ale nie będziemy dla niej przystawką. Zatem można opowiadać w telewizji rozmaite rzeczy, ale to nie przekłada się na rzeczywistość – dodaje.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Stu szesnastu lekarzy czeka kara. Domagali się rzetelnej informacji o szczepionkach na Covid.

Stu szesnastu lekarzy, którzy domagali się rzetelnej debaty na temat szczepień na Covid i apelowali, aby były dobrowolne, ma...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x