INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:51 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

PSL nie chce przywództwa Tuska? „Nie widzę przesłanek, dla których mielibyśmy się wyzbyć rozumu”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z portalem wPolityce.pl jeden z wpływowych polityków PSL odrzucił możliwość podporządkowania się Donaldowi Tuskowi.

– Nie będziemy się poddawać innemu liderowi. Taki numer nie przejdzie, to jest niemożliwe. Przerabialiśmy model typu wszyscy w jednym worku przy okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego. Przegraliśmy te wybory 7 punktami procentowymi. Tego numeru nie powtórzymy – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl  Władysław Teofil Bartoszewski, poseł PSL.

- reklama -

– Nie widzę racjonalnych przesłanek, dla których mielibyśmy się wyzbyć rozumu i własnej woli, podporządkowując się komuś, kto przyjedzie po wielu latach z powrotem do Warszawy. Nie mamy problemu, jeżeli chodzi o współpracę z PO, zwłaszcza taką, która ma silne skrzydło konserwatywne, ale nie będziemy dla niej przystawką. Zatem można opowiadać w telewizji rozmaite rzeczy, ale to nie przekłada się na rzeczywistość – dodaje.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx