INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:20 | poniedziałek | 20.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kuriozalne słowa Trzaskowskiego. Przedstawia plan “odbudowy Polski po rządach” PiS

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Podczas wczorajszego spotkania z wyborcami w Gdańsku, Rafał Trzaskowski przedstawił założenia swojego planu na “odbudowę” Polski po rządach Prawa i Sprawiedliwości.

– Zmiana, która jest w Polsce potrzebna, to nie nowe partie i twarze. Ta zmiana musi się zacząć w nas. Dziś Polska potrzebuje planu odbudowy. Mam taki plan i będę go prezentował w najbliższych miesiącach – powiedział Trzaskowski.

- reklama -

– Plan odbudowy Rzeczypospolitej musi się opierać na wartościach. Na prawdzie, na równości i sprawiedliwości. Musimy zrobić wszystko, by odbudować zaufanie do państwa. Dlatego, że bez zaufania do naszego państwa i bez odzyskania szacunku do państwa, trudno nam będzie naprawiać Rzeczpospolitą. Dlatego zbieramy podpisy pod petycją o likwidacji TVP Info – stwierdził Trzaskowski.

Trzaskowski przekonywał przede wszystkim, że niezbędne jest odpolitycznienie instytucji przejętych przez PiS, takich jak Trybunał Konstytucyjny, Krajowa Rada Sądownictwa, prokuratury i media publiczne.

Prezydent Trzaskowski mówił taż o koniecznych zmianach, jakie muszą nastąpić w polskim szkolnictwie.

- reklama -

– Szkoła musi być powszechna, społeczna, a nie partyjna. Rząd chce wtłaczać uczniom informacje do głowy, a my chcemy ich uczyć nowoczesnego myślenia, pracy w zespole, samodzielnego myślenia – przekonywał prezydent Warszawy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bitwa o “stację Kremla”

Należący do amerykańskiego koncernu TVN "stacją Kremla"? Wystarczy prześledzić historię powstania stacji, daleką od bajeczki o zdolnych biznesmenach i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx