INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:12 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Awans Morawieckiego. Zostanie wiceprezesem PiS

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Na najbliższym kongresie PiS, który odbędzie się 3 lipca w Warszawie, premiera Morawieckiego czeka partyjny awans. Zostanie wybrany na wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości. Pojawiły się komentarze, że to wstęp do objęcia rządów przez Morawieckiego nad samą partią.

– Będzie kandydatura Mateusza Morawieckiego na wiceprezesa PiS podczas spotkania Rady Politycznej; z pewnością zostanie wybrany, jeśli wszystko odbędzie się zgodnie z planem – poinformował o planowanej zmianie Ryszard Terlecki.

- reklama -

– Ten ruch planowany był już od jesieni ubiegłego roku. Premier musi w końcu zdać test z wejścia w struktury. Jeżeli myśli o przejęciu sterów po Jarosławie Kaczyńskim, innej drogi nie ma – mówił informator Wirtualnej Polski.

Jeśli Morawiecki zostanie wybrany, to znajdzie się w sporym towarzystwie. Identyczny tytuł dzierżą: Joachim Brudziński, Beata Szydło, Antoni Macierewicz, Mariusz Błaszczak i Mariusz Kamiński.

Tymczasem liderem ma nadal pozostać Jarosław Kaczyński.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x