INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:39 | sobota | 27.11.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Drastyczny strajk imigrantów w Belgii. Niektórzy zaszywają usta!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Strajk głodowy setek migrantów żyjących w Belgii bez prawa stałego pobytu, wywiera rosnącą presję na koalicję rządową, informuje Associated Press.

Protest głodowy imigrantów żyjących w Belgii od kilku lat rozpoczął się 23 maja na dwóch uniwersytetach i w brukselskim kościele. Szacunkowa liczba uczestników to 400 osób.

Aby podkreślić swoją desperację, niektórzy ze strajkujących zaszyli sobie usta i przyjmują tylko niewielkie ilości płynów.

– Muszę to zrobić do końca. Schudłem 15 kilogramów ale jestem gotowy zrzucić kolejne 20 aby osiągnąć cel – powiedział AP 26-letni Algierczyk Yasser Medouni z Algierii, który przyjechał do Belgii 5 lat temu.

W związku z dramatyczną sytuacją głodujących, francuskojęzyczni socjaliści i Zieloni wezwali inne partie koalicji rządowej do bardziej elastycznego podejścia w sprawie polityki imigracyjnej.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ikony człowieczeństwa są zaniepokojone

Po rozmowie telefonicznej na linii Putin-Łukaszenko wydano komunikat, według którego obaj gangsterzy są zaniepokojeni: niedopuszczalnymi i brutalnymi działaniami polskiej strony....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x