INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:09 | czwartek | 19.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Drastyczny strajk imigrantów w Belgii. Niektórzy zaszywają usta!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Strajk głodowy setek migrantów żyjących w Belgii bez prawa stałego pobytu, wywiera rosnącą presję na koalicję rządową, informuje Associated Press.

Protest głodowy imigrantów żyjących w Belgii od kilku lat rozpoczął się 23 maja na dwóch uniwersytetach i w brukselskim kościele. Szacunkowa liczba uczestników to 400 osób.

- reklama -

Aby podkreślić swoją desperację, niektórzy ze strajkujących zaszyli sobie usta i przyjmują tylko niewielkie ilości płynów.

– Muszę to zrobić do końca. Schudłem 15 kilogramów ale jestem gotowy zrzucić kolejne 20 aby osiągnąć cel – powiedział AP 26-letni Algierczyk Yasser Medouni z Algierii, który przyjechał do Belgii 5 lat temu.

W związku z dramatyczną sytuacją głodujących, francuskojęzyczni socjaliści i Zieloni wezwali inne partie koalicji rządowej do bardziej elastycznego podejścia w sprawie polityki imigracyjnej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x