INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:01 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jarosław Kaczyński: Polski Ład to program „wielkiej cywilizacyjnej zmiany”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Podczas spotkania z wyborcami w Mławie Jarosław Kaczyński przedstawiał założenia Polskiego Ładu, sztandarowego programu Prawa i Sprawiedliwości. Szef PiS przyznał, że Polski ład jest także krytykowany przez członków Zjednoczonej Prawicy.  

– Jesteśmy atakowani z zewnątrz naszego obozu, czego się spodziewaliśmy. Niestety, pewne ataki są i z wewnątrz naszego obozu. One nie mają wielkiego znaczenia, ale są nieprzyjemne, tym bardziej, że jak ktoś jest wewnątrz naszego obozu to jest bardziej wiarygodny, w związku z tym jest to bardziej szkodliwe – przyznał wicepremier.

- reklama -

Jego zdaniem tymczasem Polski Ład jest programem „wielkiej cywilizacyjnej zmiany”. Porównywał przy tym, bogactwo Polski i Słowenii, która jest najbogatszym krajem wśród państw postkomunistycznych.

– Gdyby taka władza, jak ta nasza istniała tutaj od początku, od 1989 czy 1990 roku to na pewno bylibyśmy na poziomie nie gorszym niż Słowienia, a może nawet lepszym. Ale czasu się nie cofnie i musimy rozpoczynać po raz drugi z poziomu, który mamy – głosił prezes PiS.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lech Wałęsa zbankrutował, ale…

Lech Wałęsa stacza się w nędzę. Walory finansowe wysysa z niego „pijawa”, rodzina żąda pieniędzy. Jedyna nadzieja w wyjazdach...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx