INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:54 | wtorek | 28.11.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Liderki Strajku Kobiet kpią z prokuratury. “Będziemy dalej robić to, co robimy”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 listopada

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

Warszawska Prokuratura Okręgowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko liderkom Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Zarzuca im „sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób i spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego”, za co grozi kara do 8 lat więzienia.

Akt oskarżenia „obejmuje sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób i spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego w postaci możliwości zarażenia wirusem SARS-CoV-2 i szerzenia się choroby zakaźnej COVID-19 poprzez organizację i prowadzenie marszy w październiku, listopadzie oraz grudniu 2020 r. na ulicach Warszawy”. Na dodatek aktywistkom zarzuca się„znieważenie funkcjonariuszy policji oraz publiczne pochwalanie popełniania przestępstw polegających na niszczeniu fasad budynków kościołów”.

- reklama -

– Zabawy cd. Prokuratura informuje prasę, że ściga Martę L., Klementynę S. oraz Agnieszkę C-F za spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego. W perspektywie 8 latek. A tymczasem SN stwierdził, że nie można karać na podst. rozporządzenia. Nasza reakcja: śmiech. Będziemy dalej robić to, co robimy – skomentowały ten skandal liderki Strajku Kobiet.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donek z klubu Tęcza

"Aż przykro patrzeć, jak się przemęcza Donald, prezes naszego wieloczłonkowego klubu poselskiego Tęcza. Ciągle pracuje, wszystkiego dopilnuje. I jeszcze...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx