INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:52 | środa | 30.11.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Liderki Strajku Kobiet kpią z prokuratury. “Będziemy dalej robić to, co robimy”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 listopada

Ostatnia abdykacja w dziejach Polski

25 listopada 1795 r. Gdy podpisywał akt abdykacji, tonął w długach. Po ustąpieniu z tronu, odnalazł się na dworze zaborcy. Zmarł na obcej ziemi. Pytanie,...

Koniecznie przeczytaj

Warszawska Prokuratura Okręgowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko liderkom Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Zarzuca im „sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób i spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego”, za co grozi kara do 8 lat więzienia.

Akt oskarżenia „obejmuje sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób i spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego w postaci możliwości zarażenia wirusem SARS-CoV-2 i szerzenia się choroby zakaźnej COVID-19 poprzez organizację i prowadzenie marszy w październiku, listopadzie oraz grudniu 2020 r. na ulicach Warszawy”. Na dodatek aktywistkom zarzuca się„znieważenie funkcjonariuszy policji oraz publiczne pochwalanie popełniania przestępstw polegających na niszczeniu fasad budynków kościołów”.

- reklama -

– Zabawy cd. Prokuratura informuje prasę, że ściga Martę L., Klementynę S. oraz Agnieszkę C-F za spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego. W perspektywie 8 latek. A tymczasem SN stwierdził, że nie można karać na podst. rozporządzenia. Nasza reakcja: śmiech. Będziemy dalej robić to, co robimy – skomentowały ten skandal liderki Strajku Kobiet.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Dlaczego Polska nie chciała niemieckich Patriotów?

Niemiecki system Patriot w pakiecie z niemieckimi załogami, podlegającymi tylko niemieckim rozkazom – oto w największym skrócie propozycja, którą...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx