INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:42 | sobota | 22.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Morawiecki niezwykle ostro o opozycji: „Mówią, że wymyślili 500 plus. Oni wymyślili, ale 500 plus oszczerstw i donosów do Brukseli”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Podczas spotkania w Nowym Sączu premier Mateusz Morawiecki mocno skrytykował polityków opozycji.

– Nasi przeciwnicy polityczni teraz mówią, że to oni wymyślili 500 plus. No jak widziałem odpowiedź, czy słyszałem pani premier Ewy Kopacz, to chyba średnio dokładnie potrafiła to opowiedzieć, ale wiecie co? Oni wymyślili 500, ale 500 plus oszczerstw i donosów do Brukseli na Polskę. Niestety. A my się chcemy w Polsce rządzić po polsku i nie będziemy słuchać tego co donosiciele na nas mówią do Brukseli. Nie boimy się tego – stwierdził premier.

- reklama -

W ten sposób Morawiecki zareagował na słowa Donalda Tuska. Lider Platformy Obywatelskiej na konferencji prasowej kilka dni temu stwierdził, że „Ewa Kopacz miała już przygotowany projekt dość podobny do 500 Plus”.

– Udało się Polskę przeprowadzić przez kryzys w taki sposób, że można rozpocząć też duże programy socjalne, które – jestem o tym przekonany – my w tym samym czasie mniej więcej byśmy przeprowadzili. Ewa Kopacz miała już przygotowany projekt dość podobny do 500 Plus z podobnymi skutkami, ale ona była w tym ostatnim roku porządkowania sytuacji po światowym kryzysie finansowym – przekonywał Tusk.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skandal! Profesor prawa nazwał PiS „zorganizowaną grupą przestępczą”. Sąd Najwyższy stanął po jego stronie

Prof. Wojciech Sadurski wygrał w Sądzie Najwyższym proces o ochronę dóbr osobistych PiS. Partia pozwała prawnika za nazwanie jej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x