INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:03 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dylemat posłów: Polski Ład albo nowe wybory

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

O dylematach parlamentarzystów mówił poseł Konfederacji Artur Dziambor.

– Cały czas jesteśmy straszeni tym, że albo wejdzie Polski Ład, albo będą nowe wybory – oświadczył Artur Dziambor, poseł Konfederacji.

- reklama -

Dziambor mówił także o podwyżkach dla posłów i senatorów. Odpowiednie rozporządzenie podpisał w miniony piątek Andrzej Duda. Politycy otrzymają dodatkowo po kilka tysięcy złotych miesięcznie.

– Jestem reprezentantem partii KORWiN i mój szef Janusz Korwin-Mikke od zawsze mówił, że spółki Skarbu Państwa należy sprywatyzować docelowo po to, żeby odebrać politykom te zabawki – oświadczył.

– Wtedy nie byłoby żony pana Sobolewskiego (chodzi o Krzysztofa Sobolewskiego, sekretarza generalnego PiS – red.) w czterech radach nadzorczych, nie byłoby innych polityków, którzy obsadzają swoich kumpli i swoje rodziny na różnych stanowiskach – dodał Dziambor.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lech Wałęsa zbankrutował, ale…

Lech Wałęsa stacza się w nędzę. Walory finansowe wysysa z niego „pijawa”, rodzina żąda pieniędzy. Jedyna nadzieja w wyjazdach...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx