INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:27 | niedziela | 10.12.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dylemat posłów: Polski Ład albo nowe wybory

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

10 grudnia

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

O dylematach parlamentarzystów mówił poseł Konfederacji Artur Dziambor.

– Cały czas jesteśmy straszeni tym, że albo wejdzie Polski Ład, albo będą nowe wybory – oświadczył Artur Dziambor, poseł Konfederacji.

- reklama -

Dziambor mówił także o podwyżkach dla posłów i senatorów. Odpowiednie rozporządzenie podpisał w miniony piątek Andrzej Duda. Politycy otrzymają dodatkowo po kilka tysięcy złotych miesięcznie.

– Jestem reprezentantem partii KORWiN i mój szef Janusz Korwin-Mikke od zawsze mówił, że spółki Skarbu Państwa należy sprywatyzować docelowo po to, żeby odebrać politykom te zabawki – oświadczył.

– Wtedy nie byłoby żony pana Sobolewskiego (chodzi o Krzysztofa Sobolewskiego, sekretarza generalnego PiS – red.) w czterech radach nadzorczych, nie byłoby innych polityków, którzy obsadzają swoich kumpli i swoje rodziny na różnych stanowiskach – dodał Dziambor.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Zmyślony antysemityzm

Niemcy żyły przez ostatnie dwa lata aferą niejakiego Gila Ofarima, który najpierw oskarżył pracowników niemieckiego hotelu o antysemityzm, ale...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx