INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:51 | wtorek | 28.11.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Patetyczne wystąpienie Sienkiewicza: Tu się handluje Rzeczpospolitą!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 listopada

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

Podczas wczorajszych burzliwych obrad Sejmu, Bartłomiej Sienkiewicz z PO wniósł o odroczenie obrad twierdząc, że w parlamencie właśnie trwa… korumpowanie posłów.

– Składam wniosek o odroczenie posiedzenia do 1 września. Powód jest prosty: to są wypowiedziane dzisiaj publicznie dwa zdania: “Każdy z moich posłów otrzymał bardzo atrakcyjną propozycję handlową. To jest oczywista korupcja polityczna”. Te słowa wypowiedział człowiek, który jeszcze 24 godziny temu był ministrem tego rządu – powiedział Sienkiewicz.

- reklama -

– Pani marszałek, tu się odbywa korupcja polityczna na wielką skalę; tu się handluje Rzeczpospolitą, tu się handluje urzędami i pieniędzmi. To obowiązek pani marszałek wyjaśnić tę sprawę do spodu – zwrócił się do marszałek Sejmu Elżbiety Witek.

Słowa, o których mówił Sienkiewicz wypowiedział Jarosław Gowin, do niedawna jeszcze wicepremier w rządzie Morawieckiego.

Tezie nieco patetycznego wystąpienia Sienkiewicza zaprzeczył Jarosław Kaczyński. – Nie było propozycji rządowych dla grupy, która odeszła – powiedział prezes PiS.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donek z klubu Tęcza

"Aż przykro patrzeć, jak się przemęcza Donald, prezes naszego wieloczłonkowego klubu poselskiego Tęcza. Ciągle pracuje, wszystkiego dopilnuje. I jeszcze...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx