INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:26 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wymiar sprawiedliwości w obronie niezaszczepionych komandosów Navy SEALS

Czas czytania: 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Sędzia federalny zabronił departamentowi obrony USA ukarania komandosów Navy SEALS oraz żołnierzy innych formacji specjalnych, którzy odmówili szczepienia przeciwko Covid-19 z powodów religijnych, informuje portal newsmax.com.

Amerykański sędzia okręgowy Reed O’Connor, w odpowiedzi na pozew złożony w imieniu 35 członków sił specjalnych, wydał wstępny nakaz blokujący departamentowi marynarki wojennej i obrony wyegzekwowanie kar dyscyplinarnych.

- reklama -

Reed, który został powołany na stanowisko federalne w Teksasie przez prezydenta George’a W. Busha, zarzucił marynarce wojennej odrzucenie wszystkich próśb o zwolnienie ze szczepień z przyczyn religijnych.

– W tym przypadku personel marynarki wojennej stara się bronić tych samych wolności, którym tak bardzo się poświęca w służbie. Pandemia Covid-19 nie daje rządowi żadnej licencji na zniesienie tych wolności – uzasadnił sędzia w pisemnej decyzji.

Newsmax.com przypomina, że niezaszczepieni komandosi musieli zmierzyć się z szykanami dyscypliny wojskowej. First Liberty Institute (organizacja prawna zajmująca się obroną amerykańskich wolności religijnych), reprezentujący członków formacji specjalnych uznał werdykt za zwycięstwo.

- reklama -

– Zmuszanie żołnierzy do wyboru między wiarą i służeniem ojczyźnie jest odrażające z punktu widzenia konstytucji i amerykańskich wartości – powiedział dyrektor Instytutu Mike Berry.

– Orzeczenie stanowi ostatnią salwę w serii walk prawnych o zniesienie szczepionkowego przymusu zarządzonego przez prezydenta Joe Bidena, który wywołuje ogromne kontrowersyjne społeczne – komentuje newsmax.com.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
05.01.2022 10:43

wreszcie ktoś mądry w tej debilnej ameryce .

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x