INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:14 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

„Mężczyzna urodził dziecko”. 28-latek chce mieć kolejne przed pełną zmianą płci

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

28-latka była w trakcie zmiany płci, gdy nagle zaszła w ciążę. Teraz chwali się, że jest mężczyzną, który urodził dziecko.

Ashley znudziło się bycie kobietą i postanowiła zostać mężczyzną. W trakcie zmiany w „Asha” kobieta niespodziewanie zaszła w ciążę.

- reklama -

Kobieta urodziła dziecko, ale utrzymuje, że jako mężczyzna. Dziś „Ash Patrick Schade” chwali się, że jego córeczka Ronan ma „dwóch ojców”.

28-latce „tacierzyństwo” najwyraźniej się spodobało, bo chce mieć kolejne dzieci. Jednak ze swoich planów zmiany płaci nie rezygnuje.

„Ash” stwierdził, że postanowił wstrzymać całkowitą przemianę do momentu, w którym urodzi jeszcze więcej dzieci. Na razie przeszedł operację usunięcia piersi, ale nadal ma żeńskie narządy płciowe i może zajść w ciążę.

- reklama -

„Kiedy idziemy z wózkiem, ludzie pytają, czy adoptowaliśmy ją i mówią mi, że jej matka musi być piękną kobietą”” – mówi transmężczyzna w wywiadzie dla „Daily Mail”.

„Od zawsze czułem, że urodziłem się w złym ciele” – dodaje i podkreśla, że szkole ukrywał piersi pod szerokimi ubraniami.

Po osiągnięciu dorosłości zaczął przemianę, brał hormony. Gdy zaszedł w ciąże był już w połowie drogi do całkowitej przemiany.

- reklama -

Dziecko to efekt jednej z internetowych randek „Asha”. Gdy 28-latek był w ciąży poznał Jordana i „dwaj” mężczyźni wzięli ślub, stając się „dwoma ojcami” dla Ronan.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x