INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:23 | wtorek | 17.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pentagon oferuje kandydatom do służby 50 tysięcy dolarów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Po raz pierwszy w historii armia amerykańska oferuje kandydatom do sześcioletniej służby premię w wysokości 50 tys. dolarów. Do tej pory maksymalna wysokość jednorazowej zachęty wynosiła 10 tys. dol. mniej, informuje NPR (National Public Radio).

Dowódca Recruiting Command, gen. dyw. Kevin Vereen powiedział NPR, że zwiększenie premii pomoże przyciągnąć armii nowe talenty. Przyznał, że pandemia utrudniła akcję rekrutacji absolwentów szkół wyższych, zakłócając pozyskiwanie wykwalifikowanych specjalistów.

- reklama -

– Wciąż przeżywamy konsekwencje 2020 r. Straciliśmy cały rocznik – powiedział Vereen.

Rozgłośnia wyjaśnia, że maksymalna premia nie trafi do każdego rekruta. Według Pentagonu jest to zachęta dla wykwalifikowanych kandydatów, konkurencyjna z ofertami sektora prywatnego. Armia stara się obsadzić wakaty w około 150 specjalnościach.

Całkowity pakiet motywacyjny dla rekrutów został oparty na szeregu czynników, takich jak rodzaj wykształcenia, indywidualne kwalifikacje oraz predyspozycje i długość planowanego kontraktu. Chodzi szczególnie o specjalistów sprzętu elektronicznego oraz z umiejętnościami przydatnymi w obsłudze najnowocześniejszego uzbrojenia sił lądowych.

- reklama -

Pentagon oferuje również dodatkowe 9 tys. dol. za gotowość do rozpoczęcia szkolenia podstawowego w ciągu 90 dni od podpisania kontraktu.

NPR informuje także, że departament obrony stworzył nowe systemy motywacyjne dla kandydatów do jednostek specjalnych Airborne i Ranger.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x